Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Конфлікт не заморожений". Глава МЗС Німеччини зробив заяву щодо Донбасу і летить до України

Габріель відвідає Київ та Маріуполь.

Міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель не вважає ситуацію на Донбасі замороженою. Навпаки – там можлива ескалація будь-коли, конфлікт "пожежонебезпечний".

Про це йдеться у заяві Габріеля, що розміщена на сайті МЗС Німеччини.

"Торік ми стали свідками місяців найбільшого від моменту підписання Мінських угод насильства на сході України. На Донбасі здійснюється все ще дуже багато пострілів. У регіоні ще дуже багато важкої зброї", – констатував міністр.

Він звернув увагу на те, що нещодавній масовий обмін заручниками та домовленості про новорічно-різдвяне перемир'я (яке бойовики досі повністю не дотримуються) дають певні обнадійливі сигнали.

"Треба продовжувати. Тому я сьогодні відлітаю до Києва, а завтра – до Маріуполя, щоб показати людям в Україні: ми не кидаємо вас напризволяще. Для нас цей конфлікт є ні замороженим, ні забутим. Навпаки – він дуже актуальний та пожежонебезпечний. Ми робитимемо все для того, щоб знайти вирішення цієї кризи, яке б нарешті принесло мир у цей регіон", – запевнив Габріель.

В Україні він, зокрема, матиме переговори з міністром закордонних справ Павлом Клімкіним та представниками спостережної місії ОБСЄ на Донбасі. Також заплановані зустрічі з високопосадовцями України – говоритимуть про реформи та подолання корупції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції