Контактні бої на Світлодарській дузі точаться на відстані 70 метрів

Лише за сьогодні і лише на очах журналістів вивезли трьох поранених.

Українські військові закріпилися на відвойованих у проросійських найманців позиціях на Світлодарській дузі. Контактні бої там тривають на відстані до 70 метрів, ідеться в сюжеті ТСН.16:45.

Військові з передової кажуть, що бій точиться за невеликий шматок території – десь 1,5 на 1,5 кілометра. Бойовики намагаються повернутися на свої позиції, однак безрезультатно. Найбільше оборонцям України дошкуляє ворожа артилерія. "Іде бій. Бій постійний – уповільнений переходить в активну фазу. Арта працює без зупинки. Наша теж, але, на жаль, не на придушення їхньої арти. Я в процентному відношенні не знаю, але дуже багато артилерійського вогню", - каже боєць ЗСУ Анатолій Адамовський.

ВідеоДвоє загиблих та четверо поранених українців за добу в зоні АТО

На очах журналістів протягом дня з передової на машинах швидкої вивезли щонайменше трьох поранених. Точна цифра втрат за добу буде відома пізніше, проте вже зараз бійці нарікають, що операцію на Світлодарській дузі можна було провести значно ефективніше. "Організації немає. Я як солдат кажу, це було неорганізовано, непродумано", - кажуть військові.

Як уже повідомлялося, 18 грудня бойовики розв'язали запеклий бій із військовими сил антитерористичної операції в районі Світлодарської дуги, що у Донецької області. Бойове зіткнення тривало більше доби. Українські військові прийняли бій, відкинули сили супротивника та здійснили контратаку у фланг ворога.  За офіційними даними, загинули принаймні п'ятеро українських військових, ще шестеро отримали поранення, десятеро були контужені чи травмовані. Один український військовослужбовець потрапив у полон ворога.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

Залиште свій коментар