Контрнаступ ЗСУ: Жданов розповів, на який напрямок Росія стягує свої війська

Контрнаступ ЗСУ: Жданов розповів, на який напрямок Росія стягує свої війська

Росія перекидає свої війська на один із напрямків на тлі контрнаступу ЗСУ / Фото: Associated Press

За даними Жданова, українські війська впевнено просуваються вперед і утримують зайняті ними позиції.

На тлі певних контрнаступальних дій ЗСУ Росія перекидає свої війська на Запорізький напрямок, щоб спробувати зупинити просування Сил оборони.

Про це розповів військовий експерт Олег Жданов на своєму Ютуб-каналі.

За його словами, Генштаб не просто стягує резерви, а перекидає військових із інших напрямків. 

"Я думаю, це нам допоможе дуже суттєво", - зазначив військовий експерт, підкресливши успішне просування українських сил на цьому напрямку.

"Що найголовніше - противник змушений вводити у бій все більше і більше резервів. За нашими оцінками, цих резервів залишилося не так вже й багато. Наші війська впевнено просуваються вперед і впевнено утримують зайняті ними позиції..", - наголосив він.

Контрнаступ ЗСУ: останні новини 

Нагадаємо, раніше Жданов прокоментував інформацію про український контрнаступ. За його словами, це ще не масований наступ, в бій увійшов перший ешелон військ.

Напередодні стало відомо про звільнення таких населених пунктів, як Сторожове, Новодарівка, Благодатне, Макарівка, Нескучне, що у Донецькій та Запорізькій областях.

Українські військові також мають успіхи під Бахмутом. Успішно штурмують північний та південний фланги. На південних підступах ЗСУ провели успішну операцію, де взяли з десяток полонених окупантів.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація