Контррозвідка СБУ: росіянин "Печеніг" пройшов Грузію та Чечню, а тепер тренує терористів "ДНР"

Зараз військовий РФ живе в окупованому Донецьку.

Контррозвідка СБУ спільно з ТСН.ua розповідає громадськості про російських військових, які беруть участь у бойових діях на боці "Л/ДНР". 

Окрім високих чинів у генеральських погонах та військових радників,  чимало громадян РФ продовжують воювати серед середнього командного складу армійських корпусів терористичних угруповань "ДНР/ЛНР".

Як приклад уродженець міста Кустанай, що в Казахстані, громадянин РФ Всеволод Кашарін. Народився 1 вересня 1967 року. Виріс у Казахстані, закінчив місцеву школу №20 та здобув вищу освіту в місцевому виші.

контррозвідка сбу, печеніг 1
СБУ
контррозвідка сбу, печеніг 2
СБУ
контррозвідка сбу, печеніг 3
СБУ

Кадровий військовий. Його образ "солдата удачі" формувався за часів, коли росіяни почувалися в кожному куточку СРСР господарями.

У 1985-1987 рр. служив на території Грузії, у 1987-1989 рр. – Литви. Далі військова кар’єра розвивається відповідно до апетитів РФ: як снайпер і командир взводу десантно-штурмової гірничо-альпіністського батальйону займався "розведенням ворожих сторін" у Вірменії, Грузії та Азербайджані. Згодом – доброволець в Південній Осетії, Цхінвалі та Чечні.

контррозвідка сбу, печеніг 4
СБУ
контррозвідка сбу, печеніг 5
СБУ
контррозвідка сбу, печеніг 6
СБУ

Від травня 2014 року з’являється на Донбасі як інструктор терористів незаконних збройних формувань "ДНР".  Позивний "Печеніг" (рос. "Печенег").

2015 року – влаштовується до так званого "Управління спецоперацій Генеральної прокуратури ДНР". 2016 року – зважаючи на досвід проведення диверсійних акцій та військової розвідки, призначений командиром розвідувальної роти 1-ї бригади 1 АК, де перебуває і досі. На його рахунку організація численних спроб проникнення диверсійно-розвідувальних груп у тил української армії.

контррозвідка сбу, печеніг 8
СБУ

Схоже, як і раніше, громадянин Росії Кашарін досі почувається значно комфортніше на території чужої держави. Він оселився в окупованому Донецьку і навіть перевіз сюди дружину.

контррозвідка сбу, печеніг 10
СБУ

У попередніх публікаціях йшлося про особистих охоронців ватажка "ДНР" Олександра Захарченка, а також про знищеного у Сирії генерала РФ Валерія Асапова і генерал-майора Валерія Шарагова, які брали участь у військових діях на Донбасі. Про генерала Михайла Теплинського відомо, що його приїзд на окуповані території прирівнювався до Армагедону. А ще один російський генерал Борис Фомичов став відомим після викладеного в Інтернет запису його гнівної промови, адресованої чеченським найманцям, які з переляку втекли з поля бою.

Також була інформація про генерала Геннадія Анашкіна, який захоплював Крим та керує "армією ЛНР". Та про розгульне життя полковника армії РФ на Донбасі "Баркаса". Про Полковника РФ "Юстаса", який наглядає за військами "ЛНР" та ховається від кредиторів у Луганську. Також розвідка викрила п'ять росіян-розвідників, які воюють за терористів "ДНР". Та про "Петлія" і "Змія", які повоювали за "ЛНР". Про офіцера "Урала", який розмістив на сайті знайомств для гомосексуалістів інтимні фото та розкрадав "армію ЛНР". Про полковника РФ, який нищив українські КПП та тоннами крав бензин "ДНР". Та про "Бійська", який возив терористам "ДНР" гуманітарку, а потім переключився на Африку. Про бойовика Фоміна, який брав участь у підпалі в Одесі у травні 2014 року, сидів у підвалі "ЛНР" та співпрацював ФСБ.

Контррозвідка СБУ плашка

Відео Українська контррозвідка викрила на Миколаївщині мережу російської агентури

Її керівником виявився капітан запасу Збройних сил України. До того ж, з російським громадянством. Завербували чоловіка ще в 2014 році у Севастополі. Туди до останнього часу постійно їздив, аби передавати кураторам зібрану інформацію про українських військових. 

Українська контррозвідка викрила на Миколаївщині мережу російської агентури

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів