Контррозвідка СБУ розповіла про долю зрадників, яких Україна віддала Росії під час обміну

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чотирьох шпигунів та зрадників, викритих контррозвідкою, віддали Росії.

Контррозвідка СБУ спільно з ТСН.ua розповідає громадськості про російських військових та шпигунів, які беруть участь у бойових діях на боці "Л/ДНР". 

Контррозвідники викрили низку агентів, які працювали на 316 розвідувальний центр ГУ ГШ ЗС РФ. За провали в оперативно-службовій діяльності його начальника, капітана 1 рангу Петра Каменщикова, звільнили з посади.

контррозвідка сбу, шпигуни 1
СБУ

316 Центр російської військової розвідки дислокується у Новоросійську Краснодарського краю РФ. Його співробітники брали безпосередню участь в анексії Російською Федерацією АР Крим 2014 року та спеціалізуються на проведенні розвідувально-підривної діяльності проти України, в т.ч. забезпечують розвідувальною інформацією окупаційні російські підрозділи на Сході України.

Працівники спецслужб встановили, що Каменщиков очолював розвідувальний підрозділ від 2012 року та організував системну роботу з вербування українських громадян, створення з їх числа агентурних мереж для збирання різнопланової розвідувальної інформації, а також агентурно-бойових груп для підготовки і проведення диверсійних акцій на території України.

Українська контррозвідка, починаючи від 2014 року, успішно реалізує заходи з припинення цієї протиправної діяльності російської спецслужби шляхом виявлення, затримання та притягнення до кримінальної відповідальності агентів іноземної військової розвідки. Лише під час останнього обміну за схемою "35 на 35", який відбувся 7 вересня 2019 року, до РФ було передано чотирьох викритих контррозвідкою та засуджених за державну зраду агентів 316 РЦ ГУ ГШ ЗС РФ, а саме:

1. Антоніна Радіонова, народилася 6 вересня 1969 року, громадянка України, військовослужбовиця Національної гвардії України, затримана контррозвідкою восени 2017 року, засуджена за ч. 1 ст. 111 ("Державна зрада") КК України до 4 років позбавлення волі;

контррозвідка сбу, шпигуни 2
СБУ

2. Дмитро Кореновський, народився 18 березня 1972 року, громадянин України, затриманий контррозвідкою СБ України у червні 2018 року, перебував під слідством за ч. 1 ст. 111 ("Державна зрада") КК України;

контррозвідка сбу, шпигуни 3
СБУ

3. Віктор Федоров, народився 18 липня 1969 року, громадянин України, затриманий контррозвідкою СБ України у червні 2018 року, перебував під слідством за ч. 1 ст. 111 ("Державна зрада") КК України.

конттрозвідка сбу, шпигуни 4.4
СБУ

4. Юрій Ломако, 1961 року народження, громадянин України, колишній військовослужбовець ЗСУ, затриманий контррозвідкою СБ України у грудні 2018 року, засуджений за ч. 1 ст. 111 ("Державна зрада") КК України до 5 років позбавлення волі;

контррозвідка сбу, шпигуни 5
СБУ

Спецслужби мають інформацію, що керівника розвідувального підрозділу капітана 1 рангу Каменщикова, незважаючи на значний авторитет і позитивні рекомендації керівництва, за очевидний провал було звільнено із займаної посади.

Своєю чергою, вирішується питання щодо притягнення Каменщикова та інших співробітників центру, безпосередньо задіяних у розвідувально-підривній діяльності проти України, до кримінальної відповідальності за ст.114 ("шпигунство") Кримінального кодексу України.

Зараз, одному із кураторів українського напряму 316 РЦ ГУ ГШ ЗС РФ  капітану 3 рангу Олексію Аненко СБ України вже направила пакет документів із підозрою про вчинення цього злочину. Отримання ним підозри підтверджено міжнародним поштовим сервісом.

У попередніх публікаціях йшлося про особистих охоронців ватажка "ДНР" Олександра Захарченка, а також про знищеного у Сирії генерала РФ Валерія Асапова і генерал-майора Валерія Шарагова, які брали участь у військових діях на Донбасі. Про генерала Михайла Теплинського відомо, що його приїзд на окуповані території прирівнювався до Армагедону. А ще один російський генерал Борис Фомичев став відомим після викладеного в Інтернет запису його гнівної промови, адресованої чеченським найманцям, які з переляку втекли з поля бою.

Також була інформація про генерала Геннадія Анашкіна, який захоплював Крим та керує "армією ЛНР". Та про розгульне життя полковника армії РФ на Донбасі "Баркаса". Про Полковника РФ "Юстаса", який наглядає за військами "ЛНР" та ховається від кредиторів у Луганську. Також розвідка викрила п'ять росіян-розвідників, які воюють за терористів "ДНР". Та про "Петлія" і "Змія", які повоювали за "ЛНР". Про офіцера "Урала", який розмістив на сайті знайомств для гомосексуалістів інтимні фото та розкрадав "армію ЛНР". Про полковника РФ, який нищив українські КПП та тоннами крав бензин "ДНР". Та про "Бійська", який возив терористам "ДНР" гуманітарку, а потім переключився на Африку.

Про цілу організацію російських нацистів "Імперський легіон", яка допомогала Гіркіну та "ДНР". Про "Фому", який брав участь у трагедії Одеси. Про "Печеніга", який після Грузії та Чечні, тренує терористів "ДНР". Також було досьє на "Аміда", який розгромив Мetro у Донецьку. Про “Ректора”, який влаштував бійню у Мар’їнці.  Та про "Сєдого", який вбивав ватажків "ЛНР" та позбувся Плотницького.

Також про аферистів з РФ, які обкрадали індійців, організовували "референдум" на Донбасі і втручалися у вибори на Мадагаскарі. СБУ розповідала про "Лавину", який працював з Безлером у "ДНР" та возив російські танки на Донбас. Про ФСБівця Михайлюка, який замовляв вбивства бізнесменів та захоплював Крим. Також розповідали про "Сєдого", який вбивав ватажків "ЛНР" та позбувся Плотницького. Про ФСБівця Садикова, який керує катівнею "ЛНР". Про отамана "Тереця", який був "комендантом" окупованого Краматорська та захоплював українські церкви в Криму. Та про "Графа", який зібрав шпигунів ГРУ на Донбасі та торгував з терористами в Африці.

Також спецслужби розповідали про "Удава", який збивав літаки ЗСУ та захоплював у полон бійців ООС. Про "вартового кордону ЛНР", який стежить за ватажками терористів.

Контррозвідка СБУ плашка

Відео Контррозвідка України викрила масштабну схему розкрадання грошей в оборонній сфері

"Акація" - це самохідна установка, яка стріляє снарядами великого калібру. Зброю застосовували на фронті у найпекельніших боях. Ця гаубиця може поцілити на відстань до 20 кілометрів. Але варто зауважити, що стріляти артилеристам нічим, адже після вибухів на складах ми втратили фактично всі такі набої. Щоб ситуацію виправити, держава вирішила запустити власне виробництво.    

Контррозвідка України викрила масштабну схему розкрадання грошей в оборонній сфері

Залиште свій коментар

Вибір редакції