Контррозвідка СБУ викрила військового РФ з позивним "Якут", який навчав артилеристів "ДНР"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Олексій Сосновський майже рік провів у "відрядженні" на Донбасі.

Контррозвідка СБУ спільно з ТСН.ua продовжує інформувати громадськість про російських військових, які беруть участь у бойових діях проти військових ЗСУ.

У попередніх публікаціях йшлося про особистих охоронців ватажка "ДНР" Віталія Захарченка, а також про знищеного у Сирії генерала РФ Валерія Асапова і генерал-майора Валерія Шарагова, які брали участь у військових діях на Донбасі. Про генерала Михайла Теплинського відомо, що його приїзд на окуповані території прирівнювався до Армагедону. А ще один російський генерал Борис Фомичов став відомим після викладеного в Інтернет запису його гнівної промови, адресованої чеченським найманцям, які з переляку втекли з поля бою.

Військовий РФ Олексій Сосновський і родина_4
ВКонтакте/Олексій Сосновський
Олексій Сосновський

Цього разу українська контррозвідка розсекретила чергового представника окупаційних збройних сил Російської Федерації - 41-річного Олексія Сосновського.

Сосновський народився у місті Томмот Алданського району Республіки Саха, Російська Федерація.

Зараз проживає у Березовському (місто-супутник Єкатеринбурга) Свердловської області РФ, проходить військову службу в одній з військових частин Єкатеринбурга.

Під час перебування на території "ДНР" Сосновський виконував функції російського військового куратора гарматно-артилерійського дивізіону незаконного збройного формування "Гвардійська оперативно-тактична група "Кольчуга" (у минулому артилерійська бригада "Кальміус") 1-го Армійського корпусу Міністерства оборони терористичної організації "Донецька народна республіка". 

Використовував ім’я прикриття "Михайло" та позивний "Якут".

Відео"Вони нас розвідували": військові розповіли про ситуацію на передовій під час ротації бойовиків

Під стрілецьким вогнем на землі та із постійно кружляючими над головами ворожими дронами - саме за такої реальності нині тримають передову північніше окупованого Донецька, українські військові. Авдіївська промзона – суцільний сталкер. Між зруйнованих будинків, здається навіть складно зрозуміти, де позиції українців, а де ворожі позиції.

"Вони нас розвідували": військові розповіли про ситуацію на передовій під час ротації бойовиків

Сосновський перебував у "відрядженні" в Донецьку в період з січня до листопада 2017 року.
 
Під час перебування на тимчасово окупованій території Донецької області він відповідав за підготовку особового складу з використання систем залпового вогню та ствольної артилерії. 

Також, згідно з отриманими контррозвідкою даними, Сосновський опікувався питаннями комплектування вказаного підрозділу російським озброєнням та боєприпасами, відповідав за їх поставку з території РФ та за облік використаних боєприпасів.

Крім того, вказана особа відповідала за погодження з вищим командуванням ЗС РФ, яке перебуває у складі "1-го Армійського корпусу "ДНР", кожного випадку використання озброєння, забороненого "Мінськими домовленостями".

У соцмережах Сосновський здебільшого публікував фотографії з подорожей Росією та світом.

Військовий РФ Олексій Сосновський і родина_2
ВКонтакте/Олексій Сосновський

Також додав кілька фото з часів початку служби у Збройних силах РФ, зокрема фото з присяги 1995 року.

Військовий РФ Олексій Сосновський і родина_3
ВКонтакте/Олексій Сосновський

Контррозвідка також встановила родинні зв’язки Сосновського. Він має дружину, 34-річну Марину Сосновську (дівоче прізвище Нізамова), уродженку Амурської області РФ. Сосновська - юрист, навчалася в Уральському юридичному університеті.

Військовий РФ Олексій Сосновський і родина_1
ВКонтакте/Олексій Сосновський

У подружжя є син Ілля та донька Ксенія. Також встановлено, що мати Сосновського проживає у Свердловській області РФ.

Контррозвідка СБУ плашка

Залиште свій коментар

Вибір редакції