Контррозвідка викрила комуніста з РФ, який братався з Захарченком і возив "гуманітарку" до ОРДЛО

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тайсаєв досі їздить на окуповані території України та підтримує терористів.

Контррозвідка СБУ спільно з ТСН.ua розповідає громадськості про викриті факти систематичної антиукраїнської діяльності чергового громадянина РФ, цього разу йтиметься про представника вищих політичних кіл держави-агресора.

Казбек Тайсаєв, народився 12 лютого 1967 року у Північної Осетії. Член Президії і секретар Центрального комітету Комуністичної партії Російської Федерації (КПРФ). Депутат Державної Думи РФ 6 та 7 скликань. Керівник міжнародного комуністичного об'єднання "Союз комуністичних партій Комуністичної партії Радянського Союзу". Найближчий помічник "головного комуніста" Росії Геннадія Зюганова.

контррозвідка комуніст 1
КПРФ

Публічна підтримка з боку громадських організацій та політичних партій загарбницької політики РФ стосовно своїх географічних сусідів всіляко заохочується кремлівським режимом. А позиція російських комуністів та їхніх прихильників щодо відновлення Радянського Союзу у тому чи іншому вигляді дуже добре вкладається у далекосяжні наміри Москви з досягнення повного контролю за Україною.

На думку розвідників, Тайсаєв – яскравий приклад російського шовініста, прибічник концепції Кремля із побудови "Русского мира". Активно працював у цьому напрямку у Південній Осетії (під час військового вторгнення РФ у Грузію 2008 року), а також під час окупації Криму 2014 року.

За таку діяльність Тайсаєв отримав низку державних відзнак – медалей Міністерства оборони РФ "За примус Грузії до миру" та "За повернення Криму". Також 2015 року указом президента Південної Осетії Тайсаєву було присвоєно звання "генерал-лейтенант".

Починаючи від 2014 року, Тайсаєв регулярно відвідує окуповані території Донецької та Луганської областей, а КПРФ узяла найактивнішу участь в організації допомоги народу Донбасу (жителям "республік" було доставлено понад 3,5 тис.тонн вантажів). Своїм головним завданням комуністи РФ вбачали розвиток у Росії руху допомоги "республікам", і 11 травня 2014 року КПРФ одразу визнала підсумки "референдуму" про їхню незалежність та поставила російському уряду вимогу офіційного визнання "ДНР" і "ЛНР".

Варто зазначити, що Тайсаєв на той час уже мав досвід роботи у гуманітарній сфері в окупованій РФ Південній Осетії, і нікого не здивувало, що він став відповідальним за формування та доставку з території РФ до ТОТ ДЛО "благодійних" вантажів для "пригнічуваних росіян". Слід зазначити, що саме КПРФ нарівні з МЧС РФ отримала ексклюзивне право на доставку гуманітарної допомоги на окуповані території України без оподаткування.

А далі усе відбувалося за простою схемою, про яку вже добре відомо на прикладі інших терористів з Росії, про яких йшлося у попередніх публікаціях. Значна частина продуктів, медикаментів, одягу та інших пожертвувань цілком очікувано була реалізована "наліво". Основними бенефіціарами такої діяльності Тайсаєва стають тодішні очільники "ДНР" і "ЛНР" Олександр Захарченко і Валерій Болотов, а також керівник одного з місцевих комуністичних осередків – дехто Гуменюк (колишній депутат ВР України, свого часу звинувачуваний у фінансових махінаціях з коштами комуністичної партії України). Для здійснення контролю та узгодження "організаційних" моментів Тайсаєв використовує офіційні візити делегації КПРФ до "ДНР".

контррозвідка комуніст 2
СБУ

Саме Болотов та Гуменюк разом із Тайсаєвим у серпні 2014 року формують перший гуманітарний конвой з Москви до "ДНР".

контррозвідка комуніст 3
СБУ

Також Тайсаєв не забував про "русский мир". Обіймаючи на той час посаду заступника керівника комітету з економічного розвитку Державної думи РФ, під час візитів до окупованого Донецька він обговорював шляхи економічної інтеграції окупованих територій до Російської Федерації. Поїздки делегацій комуністів РФ широко висвітлювалися у російських ЗМІ (крім Тайсаєва, найбільш частими гостями в "ДНР" і "ЛНР" були його однопартійці Володимир Родін та Леонід Водолацький).

Масовану пропаганду РФ про турботу Росії за долю самопроголошених республік підживлювала регулярна участь комуніста Тайсаєва та інших російських депутатів у публічних заходах на усіх окупованих РФ територіях України. Поздоровлення мешканців "ДНР" з "днем незалежності республіки", перегляд разом з "громадськістю" у Донецьку фільму "Крим", виступи на різноманітних з`їздах та засіданнях, спостереження за "виборами", відкриття "міжнародного патріотичного табору-форуму" - ось далеко не повний перелік пропагандистських заходів, що створює ілюзію цивілізованості дій російських окупантів. А тим часом, за активної участі російських комуністів Держдума РФ узялася підраховувати "збитки, нанесені Криму Україною за 23 роки анексії".

Виступаючи у травні 2019 року на черговому "дні незалежності ДНР", Тайсаєв окреслив три завдання російських комуністів: визнання РФ самозваних "республік", інтеграція їхніх економічних систем з Російською Федерацією та надання місцевому населенню російського громадянства. Як саме виконувалися ці завдання, усім добре відомо.

контррозвідка комуніст 4
КПРФ
контррозвідка комуніст 5
КПРФ

Зараз Тайсаєв продовжує так само сумлінно виконувати роботу члена комітету Державної думи Російської Федерації у справах СНД, євразійської інтеграції та справах співвітчизників. І його комуністичні погляди анітрохи не заважають пропагувати ненависть до інакомислячих та підтримувати загарбницьку ідеологію РФ.

У попередніх публікаціях йшлося про особистих охоронців ватажка "ДНР" Олександра Захарченка, а також про знищеного у Сирії генерала РФ Валерія Асапова і генерал-майора Валерія Шарагова, які брали участь у військових діях на Донбасі. Про генерала Михайла Теплинського відомо, що його приїзд на окуповані території прирівнювався до Армагедону. А ще один російський генерал Борис Фомичев став відомим після викладеного в Інтернет запису його гнівної промови, адресованої чеченським найманцям, які з переляку втекли з поля бою.

Також була інформація про генерала Геннадія Анашкіна, який захоплював Крим та керує "армією ЛНР". Та про розгульне життя полковника армії РФ на Донбасі "Баркаса". Про Полковника РФ "Юстаса", який наглядає за військами "ЛНР" та ховається від кредиторів у Луганську. Також розвідка викрила п'ять росіян-розвідників, які воюють за терористів "ДНР". Та про "Петлія" і "Змія", які повоювали за "ЛНР". Про офіцера "Урала", який розмістив на сайті знайомств для гомосексуалістів інтимні фото та розкрадав "армію ЛНР". Про полковника РФ, який нищив українські КПП та тоннами крав бензин "ДНР". Та про "Бійська", який возив терористам "ДНР" гуманітарку, а потім переключився на Африку.

Про цілу організацію російських нацистів "Імперський легіон", яка допомогала Гіркіну та "ДНР". Про "Фому", який брав участь у трагедії Одеси. Про "Печеніга", який після Грузії та Чечні, тренує терористів "ДНР". Також було досьє на "Аміда", який розгромив Мetro у Донецьку. Про “Ректора”, який влаштував бійню у Мар’їнці.  Та про "Сєдого", який вбивав ватажків "ЛНР" та позбувся Плотницького.

Також про аферистів з РФ, які обкрадали індійців, організовували "референдум" на Донбасі і втручалися у вибори на Мадагаскарі. СБУ розповідала про "Лавину", який працював з Безлером у "ДНР" та возив російські танки на Донбас. Про ФСБівця Михайлюка, який замовляв вбивства бізнесменів та захоплював Крим. Також розповідали про "Сєдого", який вбивав ватажків "ЛНР" та позбувся Плотницького. Про ФСБівця Садикова, який керує катівнею "ЛНР". Про отамана "Тереця", який був "комендантом" окупованого Краматорська та захоплював українські церкви в Криму. Та про "Графа", який зібрав шпигунів ГРУ на Донбасі та торгував з терористами в Африці.

Також спецслужби розповідали про "Удава", який збивав літаки ЗСУ та захоплював у полон бійців ООС. Про "вартового кордону ЛНР", який стежить за ватажками терористів. Крім того, СБУ розповіла про долю зрадників, яких Україна віддала Росії під час останнього обміну.

Контррозвідка СБУ плашка

Відео Контррозвідка України викрила масштабну схему розкрадання грошей в оборонній сфері

"Акація" - це самохідна установка, яка стріляє снарядами великого калібру. Зброю застосовували на фронті у найпекельніших боях. Ця гаубиця може поцілити на відстань до 20 кілометрів. Але варто зауважити, що стріляти артилеристам нічим, адже після вибухів на складах ми втратили фактично всі такі набої. Щоб ситуацію виправити, держава вирішила запустити власне виробництво.    

Контррозвідка України викрила масштабну схему розкрадання грошей в оборонній сфері

Залиште свій коментар

Вибір редакції