Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Контррозвідка виявила чинного військового ЗСУ, який брав участь у бандформуваннях "ДНР"

Військовослужбовця затримано.

Військова контррозвідка виявила у лавах ЗСУ військового, який у 2014 році вступав до лав бойовиків "ДНР". Про це повідомляє прес-служба Операції об'єднаних сил.

Уродженець Херсонщини у 2014 році поїхав до родичів у Часів Яр на Донеччині, де вступив на службу до штабу "ДНР". Військовий зізнається, що зі зброєю в руках виконував вказівки своїх ватажків з виявлення та затримання патріотично налаштованих громадян України в Артемівському районі Донецької області.

У липні 2014 року з початком звільнення українських міст від проросійських бандформувань, затриманий залишив службу в "ополченні Новоросії" та повернувся до Херсонщини.

Згодом, з метою уникнення від покарання молодик призвався за мобілізацією до Збройних сил України та в подальшому уклав контракт на проходження військової служби в одній з військових частин, яка залучена до операції Об’єднаних сил.

Важливо

Військовою контррозвідкою зі складу Об’єднаних сил викрито та затримано військовослужбовця Збройних Сил України – члена «ДНР» #ООС #операція_ОС В результаті комплексу заходів, реалізованого співробітниками військової контррозвідки СБУ зі складу Об’єднанихсил, викрито та у взаємодії з Нацполіцією затримано учасника терористичної організації «ДНР», який переховувався від правосуддя в одній з військових частин Об’єднаних сил. Так, в результаті проведеної спецоперації затримано мешканця Херсонської області, який у 2014 році приєднався до бойовиків проросійських бандформувань та вступив на службу до штабу «ДНР» у місті Часів Яр, де зі зброєю в руках виконував вказівки своїх ватажків з виявлення та затримання патріотично налаштованих громадян України в Артемівському районі Донецької області. У липні 2014 року з початком звільнення українських міст від проросійських бандформувань, затриманий залишив службу в «ополченні Новоросії» та повернувся до Херсонщини. Згодом, з метою уникнення від покарання молодик призвався за мобілізацією до Збройних сил України та в подальшому уклав контракт на проходження військової служби в одній з військових частин, яка залучена до операції Об’єднаних сил. Оперативники військової контррозвідки викрили та певний час тримали колишнього бойовика під контролем. 06 липня 2018 року матеріали щодо протиправної діяльності вказаної особи передано до Бахмутського відділу поліції ГУ НПУ в Донецькій області з метою відкриття кримінального провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 260 Кримінального кодексу України «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань». Військова контррозвідка зі складу Об’єднаних сил продовжує виконання заходів направлених на виявлення осіб, причетних до участі у проросійських терористичних організаціях з метою притягнення їх до відповідальності. Разом переможемо!

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Субота, 7 липня 2018 р.

Оперативники військової контррозвідки викрили та певний час тримали колишнього бойовика під контролем.

06 липня 2018 року матеріали щодо протиправної діяльності вказаної особи передано до Бахмутського відділу поліції ГУ НПУ в Донецькій області з метою відкриття кримінального провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 260 Кримінального кодексу України "Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань".

Нагадаємо, протягом минулої доби проросійські бойовики 30 разів вдалися до вогню по українських позиціях, один раз застосувавши заборонену Мінськими домовленостями зброю. Втрат серед українських військових немає.

Залиште свій коментар

Вибір редакції