Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Козачки з "ЛНР" розповіли, як їх розстрілювали ФСБшники

Серед бойовиків тривають зачистки.

У мережі з'явилось відео, на якому бойовики з окупованого Красного Луча Луганської області розповідають про міжусобні конфлікти в "ЛНР".

На відео злочинці знаходяться в одному з приміщень блокпоста №1. За словами одного з них, на блокпосту зупинилась машина, з якої запитали про дорогу на Лутугине. "Ми показали. Буквально впродовж двох-трьох секунд вискочили люди в балаклавах. Почали вести вогонь без попереджень. Кричали: "Працює ФСБ Росії". Пішла стрілянина по всіх, клали всіх. Стріляли по всьому, що рухалось… Кидали шумові гранати, розстрілювали ліжка – думали, що ховались під ліжками", - згадує він.

казачки
YouTube
Бойовики зізнались, що ФСБшники добивали навіть своїх

Терорист також додав, що вони отримали команду роззброюватися і не чинити опір. "Ми вогонь не відкривали, але чомусь з наших двоє "200" і один "300", - зазначає він.

Крім того, бойовики на камеру розповіли, що "ФСБ Росії" добивали навіть своїх: "Було ще й те, що вони добивали своїх, тому що були чутні хлопки. Після зупинки машин тіла викидали в кущі".

При цьому вони розповідають, що одному пораненому "козаку" осколком відрізало язик і "рознесло щелепу", через що він залишиться на все життя інвалідом.

Терористи заявили, що вони перебували в полоні в Луганську, але згодом їх відпустили. На даний момент в окупованому обласному центрі знаходиться троє бойовиків на чолі з відомим "Косогором".

Наприкінці відео бойовик розповідає, що так звана гуманітарна допомога з Росії не видається місцевим мешканцям, але її можна вільно купити в будь-якому магазині з російським маркуванням.

Нагадаємо, раніше з'явилося відео, як бойовики з танком та снайперами воюють між собою у Макіївці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції