Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Кожному доведеться відповісти за все це": морпіхи на Приазов’ї мріють про наступ

Військові хочуть, аби війна закінчилася, але тільки перемогою України.

На приморській ділянці фронту бойові дії тривають переважно вночі, а в години тиші військові укріплюють свої позиції та риють нові траншеї. Довжина окопів вимірюється кілометрами, а вага викинутої вручну землі – тоннами, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Вони постріляли, а ми потім раз – і знову вилазимо, знову копаємо", - розповів про щоденний побут на передовій військовослужбовець із псевдо "Боб". Бійці вже вивчили напам’ять і розташування мінних полів, і місця особливо прицільної роботи снайперів, тому пересуваються обережно і впевнено водночас. У підрозділі лишились найстійкіші, бо час, рутина і страх відсіяли слабкодухих. "Ми ж морська піхота", - кажуть військовослужбовці.

ВідеоНа Приазов'ї бойовики вночі обстрілюють українські позиції з мінометів та стрілецької зброї

Без жодного вогника у суцільній темряві, манівцями, щоб не зайти на мінне поле і не попасти у приціл снайпера – так вже 4 роки живуть військові. Нічний бій дуже важкий, адже ворога не видно й прицілитись важко.

На Приазов'ї бойовики вночі обстрілюють українські позиції з мінометів та стрілецької зброї

Щовечора вони готуються до нових боїв і мріють про той час, коли командири дозволять піти в наступ, а ворог нарешті по-справжньому відповість за всі злочини супроти України. "Кожному доведеться відповісти за все це", - впевнені бійці. Навіть в екстремальних умовах бою морпіхи виявляють шляхетність і витримку. "Ви пригніться, будь ласка", - просить один із них журналістів, коли кулі починають свистіти над головами.

Ніяких імен і прізвищ на передовій не люблять – там визнають лише прізвиська. І свій позивний солдат мусить заслужити і довести, що він достойний бути, наприклад, "Совою" чи "Вуйком". "Позивні тобі дають за щось. Наприклад, якісь особисті риси характеру", - каже перший із них. Поведінку противника морпіхи вивчили не гірше, за власні особливості. "Коли їм треба щось зробити – туди заїздять більш підготовлені. Коли просто чергування, то чергують менш підготовлені – місцеві", - кажуть бійці.

Про життя по завершенні війни ці хлопці мріють, і в цих мріях немає місця зброї. "У спорт повернуся. Може, закінчу інститут, буду діток з вулиць забирати у спорт", - планує юнак-боксер із позивним "Шот".

Кореспондент ТСН Руслан Ярмолюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції