Кремлю надзвичайно важливо, хто керуватиме "Л/ДНР" - Пєсков

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На його думку, "вибори" на окупованих територіях Донбасу не суперечать Мінським домовленостям.

Росії надзвичайно важливо, хто керуватиме "Л/ДНР" після "виборів", оскільки вплив Москви на так звані республіки "не безмежний".

Про це журналістам заявив прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков, передає ТАСС.

"Москва, безумовно, має вплив на керівництво цих республік, але він не безмежний", - заявив він.

Саме тому, за словами Пєскова, Кремлю надзвичайно важливо, хто керуватиме цими "республіками".

Крім цього, прес-секретар російського президента утримався від відповіді на запитання, чи визнає Росія результати цих "виборів". Він вважає, що спочатку потрібно дочекатися самих результатів.

"З боку України говорити про суперечності Мінським домовленостями не цілком коректно. Я не думаю, що це можливо, тому що та плачевна ситуація з реалізацією Мінського пакета якраз і спровокована небажанням Києва виконувати Мінські домовленості, які навряд чи можуть якось трактуватися, які досить однозначно зафіксовані на папері і під якими стоїть, зокрема, і підпис президента Порошенка", - підкреслив Пєсков.

Коментуючи репліку журналіста про те, що вибори на окупованих територіях Донбасу згідно з Мінськими домовленостями мають відбутися за українським законодавством, Пєсков відповів: "Якщо ви подивитеся на пункти Мінських угод, які передують цьому, то побачите, що багато всього мало бути виконано українською стороною, що не було виконано".

Нагадаємо, раніше в терористичній "ДНР" призначили нового ватажка замість убитого Олександра Захарченка – ним став Денис Пушилін, який раніше був "спікером парламенту". Крім того, в обох терористичних "республіках ("Л/ДНР") призначили дату незаконних виборів – 11 листопада.

Це рішення вже засудили в ЄС та США, заявивши, що ці "вибори" стануть зривом Мінських домовленостей. На їхній нелегітимності наголосив і спецпредставник Держдепу США у справах України Курт Волкер, а колишній український представник у Тристоронній контактній групі Леонід Кучма вважає, що "вибори" в "Л/ДНР" поставлять "хрест" на Мінському процесі.

ВідеоВ Радбезі ООН засудили плани окупантів провести вибори на Донбасі

У Нью-Йорку напередодні скликали відкрите засідання по Україні. Росіяни у залі намагалися влаштувати виступ представниці так званої "ЛНР", але у Радбезі пропозицію з Москви - не підтримали. За підсумками - вісім держав виступили зі спільною заявою. У ній, зокрема, закликали міжнародну спільноту протистояти незаконним виборам.

В Радбезі ООН засудили плани окупантів провести вибори на Донбасі

Залиште свій коментар

Вибір редакції