Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Критичний стан Насті змусив її рідних просити про допомогу

Дівчині потрібна фінансова підтримка і переливання крові.

Резонансна аварія, яка сталася на пішохідному переході у Києві, поставила під загрозу життя двох дівчат. Стан Анастасії Супруненко викликає велике занепокоєння у лікарів.

«Анастасія із подругою переходила дорогу по пішоходному переході, в цей час її та подругу збив автомобіль. Водій намагався втікти із місця події, але його затримали небайдужі громадяни, свідків події досі шукають. На жаль, Анастасія перебуває у тяжкому стані та потребує фінансової допомоги та переливання крові. У неї перелом тазу та черепно-мозкова травма, дівчина у тяжкому стані», - розповідають друзі Насті. 

Зараз Анастасія чекає вже на другу операцію на мозку і лікарі вірять, що дівчина зможе повернутись до повноцінного життя, але потрібна низка операцій і подальша реабілітація, щоб мінімізувати наслідки аварії.

ВідеоПерехрестив постраждалих і втік: журналіст наздогнав водія, який збив 2 дівчат

У Києві журналіст наздогнав водія, який збив двох жінок на пішохідному переході та втік з місця аварії. А перед цим водій подивився на них та перехрестив. Постраждалі у реанімації, стан їхній тяжкий. Про героїчний вчинок чоловіка та наслідки для жінок – ТСН продовжить.  

Перехрестив постраждалих і втік: журналіст наздогнав водія, який збив 2 дівчат

Кров для дівчини можна здати у пункті Київського центру крові вул. Пимоненка, 8 (Лук'янівка) і вул. Берлінського,12 (Дорогожичі).

Реквізити для допомоги:

Номер картки для допомоги: 5168 7456 0209 6759 Ірина Савченко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції