Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Криваве перемир’я: військові розповіли про три смерті біля шахти Бутівка

Ситуація в зоні АТО далека від цілковитого спокою.

Шахта Бутівка продовжує бути однією з найгарячіших точок АТО, попри святкове перемир’я. Через небезпеку там останні три місяці не було жодної цивільної людини, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Позиція дуже небезпечна, до початку перемир’я тут дуже було гаряче. Зараз ворог принишк", - розповіла прес-офіцер Тетяна Зарицька. Але військові додають, що принишк – не означає замовк. Оборонців України продовжують зненацька обстрілювати з гранатометів і стрілецької зброї, проте зараз бійці на це не відповідають. Уже після оголошення перемир’я на цій позиції загинув старший солдат Андрій Віталійович Товкач. Командир Руслан характеризує бійця відповідального військового, а також гарну людину – спокійну, виважену, безконфліктну.

ВідеоПротягом свят у зоні АТО загинули четверо українських військових

Хоча більшість бійців підтверджує, що під час перемир’я стало значно тихіше, але після його оголошення загинув старший солдат Товкач Андрій. Кілька днів до Нового року не дожив Іван Шеленгович. Пізніше з передової повідомили про смерть Олега Шевченко. Досі невідомими залишаються обставини загибелі Василя Гриня із Закарпаття.

Протягом свят у зоні АТО загинули четверо українських військових

Кілька днів до Нового року не дожив і їх бойовий товариш із сусідньої позиції– молодий усміхнений хлопець Іван Шеленгович. 22-річний націлювач мав дружину і маленьку донечку, встиг повоювати в Зайцевому і в околицях Авдіївки. Керівники кажуть, що попри молодість, бойову справу Іван опанував на відмінно, а в бою був безстрашним.

А в перший ранок перемир’я обірвалося життя Олега Шевченка – контрактника, який розпочав службу цього літа, пройшов навчання та дуже хотів удосконалити знання на фронті. "Радів, що пішов захищати Батьківщину, що в нього виходить це", - розповів старший бойовий побратим Зураб, який витягав тіло товариша під кулями ворога. Про загибель Олега військові кажуть, що він ніс на позиції продукти та воду, і в перший день тиші ніхто не очікував підступності, але ворог просто на ходу поцілив у хлопця, а далі ще дві години не давав забрати тіло. Тоді контузії зазнав і сам Зураб. "Вони почали бомбити те місце, звідки треба було евакуювати. З усіх сторін обстрілювали та чекали, хто підійде, і неможливо було підійти", - каже Зураб.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

Залиште свій коментар

Вибір редакції