Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кучма відвідав Станицю Луганську: військових і бойовиків розділяють 2 км

Колишній президент на власні очі побачив, як відбувається розведення сторін конфлікту.

Україна йтиме до миру, не втрачаючи жодного зі своїх національних інтересів. Про це заявив керівник української делегації в тристоронній контактній групі Леонід Кучма, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У п’ятницю він відвідав Станицю Луганську, аби перевірити, як відбувається розведення сил. Воно має завершитися опівдні в суботу. "По доповіді місії ОБСЄ, та сторона уже відвела всі свої збройні формування. Відстань між нами повинна зараз бути два кілометри", - заявив Кучма.

Як повідомлялося, на початку наступного тижня до Станиці Луганської приїде спеціальна урядова комісія. Напередодні ж спостерігачі ОБСЄ зафіксували, що обидві сторони конфлікту відвели свої передові позиції на певну відстань у бік свого тилу.

ВідеоРозведення сил на фронті: Кучма відвідав Станицю Луганську

Україна йтиме до миру, не втрачаючи жодного зі своїх національних інтересів. Про це заявив керівник української делегації в Тристоронній контактній групі. Леонід Кучма сьогодні відвідав Станицю Луганську, аби перевірити, як відбувається розведення сил. Воно має завершитися 29 червня опівдні.  

Розведення сил на фронті: Кучма відвідав Станицю Луганську

Залиште свій коментар

Вибір редакції