"Кулі просто у дворі свистіли": бойовики обстріляли будинки цивільних у Водяному

"Кулі просто у дворі свистіли": бойовики обстріляли будинки цивільних у Водяному

Атака тривала кілька годин.

Напередодні ввечері бойовики обстріляли будинки цивільних у Водяному, що біля Азовського моря. Атака тривала кілька годин. Місцеві усю ніч ховалися у підвалах та хатах.

Українській військові запевняють, що окупанти вели масову і свідому атаку в напрямку цивільних, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Звуки кулеметних черг та вибухів надвечір п’ятниці було добре чути вже від околиць прифронтового Маріуполя. Мешканка  Водяного лише вранці наважилася вийти з хати. "Ми козами займалися: вечірня дійка. Почалися обстріли і ми втекли. Кулі просто у дворі свистіли", - згадує жінка. 

Українські військові, що тримають оборону на цій ділянці фронту, кажуть, що то масована атака. "З великокаліберних кулеметів, гранатомета  відпрацьовували чергами. Приблизно в 20:15 почався масований обстріл", - каже військовослужбовець ЗСУ на псевдо "Лис". 

Звуки пострілів від околиць Водяного дев’ятеро місцевих жителів чують щодоби. Напередодні, приміром, майже 60 гранат та півсотні кулеметних черг окупанти випустили  саме у напрямку села. "Не знаю, в чому був задум противника, але від позицій все пішло в сторону села. Такого не було дуже давно", - додає військовослужбовець. 

На фронті бойовики ведуть вогонь із забороненої мінськими домовленостями зброї

На фронті бойовики ведуть вогонь із забороненої мінськими домовленостями зброї

Село кілька діб існувало без електрики. Її відрізали нібито за несплату. Військові документи, на постачання електрики у шанці з бліндажами підготували, але компанія постачальник їх не погоджує. "Договір є, але лежить без реалізації. Додатково до договору вони також вимагають, щоб ми подали їм схему розміщення наших позицій. Це секретна інформація, яка не може піддаватись розголосу",- каже пресофіцер підрозділу ЗСУ "Тарас".

Лише напередодні, незадовго до обстрілу, світло з’явилось. Утім, чи не зникне воно знову, у Водяному напевне не не знає ніхто.

Кореспондент ТСН Олександр Моторний.

Повʼязані теми:

Наступна публікація