Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кутя, шашлик та перша святкова служба. Як зустрічатимуть Різдво військові в АТО

Вперше від початку війни у храмі Кримського правитимуть різдвяну службу.

Різдвяне перемир'я принесло Україні ще одного пораненого військового. Бійці на фронті очікують загострення ситуації вже після свят. Ці відносно тихі дні використовують для того, аби відпочити та відсвяткувати.

Як йдеться у сюжеті ТСН.19:30, щоб трохи підбадьорити військових, волонтери з Тернопільщини приготувати для бійців кутю.

Також на фронті вперше від початку війни у храмі Кримського правитимуть різдвяну службу. Церква стояла пустою з 2014 року, саме тоді у Кримському були надпотужні бої, священик Московського патріархату, який правив службу, все полишив, переїхав до Дніпра, служб тут не відбувалось.

ВідеоУкраїнські бійці користуються відносним затишшям, аби відсвяткувати Різдво з усією Україною

Різдвяне перемир'я принесло Україні ще одного пораненого військового. Бійці на фронті очікують загострення ситуації вже після свят. Тому нині ці відносно тихі дні використовують для того, аби відпочити та відсвяткувати. Хлопци готуються їсти кутю та святкову вечерю.

Українські бійці користуються відносним затишшям, аби відсвяткувати Різдво з усією Україною

Лише у жовтні наші військові усе поновили. Як розповідає отець Олександр, на свята тут збирається зо два десятки воїнів. Одна пара навіть встигла повінчатися. Військовий капелан став єдиним священиком і для місцевих.

Щодо різдвяного столу, то для своїх бійців кухар вже третій рік поспіль готує свою фірмову кутю. Також військові планують приготувати шашлик та зустріти Різдво разом з усією країною.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська.

Залиште свій коментар

Вибір редакції