Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лайка і погрози російською мовою: на Донбасі спостерігачі ОБСЄ потрапили "на мушку"

На щастя, автомобілі патруля покинули територію і безпечно повернулися на базу в Маріуполь.

На Донбасі співробітники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ потрапили під приціл.

Про це інформують в ОБСЄ.

«П'ятого березня о 12.55, коли патруль СММ, що складався з шести членів і двох бронемашин, прямував із заходу на схід до Козацького (непідконтрольний урядом населений пункт в 36 км на північний схід від Маріуполя), вони побачили чоловіка у військового типу одязі, збройного штурмовою гвинтівкою АК-74, що стояв на контрольно-пропускному пункті на східному краю села. СММ ОБСЄ бачила, як той цілився з штурмової гвинтівки прямо в перший автомобіль місії, який знаходився приблизно в 120 м на захід від кпп», - йдеться в повідомленні.

Фотогалерея На Донеччині у ДТП загинув спостерігач ОБСЄ (4 фото)

ВідеоБезпілотники ОБСЄ зафіксували танкову позицію проросійських бойовиків

Світлину розміщено в Мережі. Знята вона наприкінці січня в окупованому селищі Обозне, на Луганщині. Як видно, один "Т-64" направлений у бік позицій ВСУ, а ще один - розвернутий у бік мирних жителів і, вочевидь, імітує так звану "відповідь" українських оборонців.

Безпілотники ОБСЄ зафіксували танкову позицію проросійських бойовиків

Далі чоловік прийняв упор з коліна, продовжуючи цілитися. Патруль зупинився і попросив людину опустити гвинтівку і викликати начальника. У відповідь на що той вилаявся і сказав російською: «Їдьте негайно, а якщо ви підійдете ближче, я буду стріляти».

На щастя, після цього автомобілі патруля покинули територію і безпечно повернулися на базу в Маріуполь.

Нагадаємо, в Мінську сторони домовилися про припинення вогню на Донбасі від минулого понеділка. Також бойовики "ДНР" дали гарантії безпеки для ремонтних бригад для відновлення мобільного зв'язку на окупованій території Донеччини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції