Ліквідацію Захарченка міг замовити олігарх-втікач часів Януковича – ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Після смерті ватажка бойовиків фактично усунули і його команду.

Ліквідацію ватажка бойовиків "ДНР" Олександра Захарченка міг замовити екс-олігарх часів Януковича Сергій Курченко.

Про це виданню "Апостроф" розповів журналіст, який стежить за життям на окупованих територіях Донбасу, Денис Казанський.

"Вбивство Захарченка вони списують на Україну, хоча я дуже сумніваюся в цьому: підстави позбутися його були у команди Курченка і тих, хто за ним стоїть. Все вказує на те, що саме Курченко стояв за цим вбивством, тому що після загибелі Захарченка відразу ж прибрали всю його команду. Робити цього не було б сенсу, якби вона влаштовувала росіян. Зрозуміло, що їх прибрали, тому що вони заважали", - заявив він.

За словами журналіста, наразі фактично саме Курченко є неофіційним "хазяїном" цих територій.

Нагадаємо, в центрі Донецька 31 серпня прогримів вибух біля кафе "Сепар", в результаті вибуху було вбито ватажка "ДНР" Олександра Захарченка. Представник Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова заявила, що до загибелі ватажка терористів "ДНР" Олександра Захарченка може бути причетний Київ. Служба безпеки України вважає це міжусобними війнами між терористами, які не можуть поділити владу та гроші.

ВідеоСмерть Захарченка у ресторані "Сепар": бойовики знайшли "американський слід"

В Донецьку вже призначили винних у вбивстві Захарченка і вибили зізнання з чотирьох місцевих - що вони українські диверсанти. Справжнім власником ресторану "Сєпар" вважали Захарченка. Але офіційно він належав його охоронцю – Олександру Костенку на прізвисько "Скромний". Відтепер він - головний підозрюваний у вбивстві свого боса. Бойовики вважають: "Скромний" був в курсі, що десь у закладі вибухівка тихо чекала на свою здобич. Але є цікавий поворот - за іншою версією, мішенню був зовсім не Захарченко. 

Смерть Захарченка у ресторані "Сепар": бойовики знайшли "американський слід"

Залиште свій коментар

Вибір редакції