Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лише за вчора Росія втратила на Донбасі 14 своїх військових - розвідка

За даними Головного управління розвідки Міноборони, восьмеро військових РФ загинули, шестеро отримали поранення.

Зафіксовано чергові втрати військовослужбовців ЗС РФ, що діяли у складі диверсійно-розвідувальних груп.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління розвідки МОУ.

За даними розвідників, 30 квітня загинули вісім та отримали пораненння шість військовослужбовців 7 окремої мотострілецької бригади (Дебальцеве), 5 окремої мотострілецької бригади та 11 окремого мотострілецького полку (Макіївка), 100 окремої мотострілецької бригади (Донецьк) та підрозділу "поліції "ДНР".

Також у ГУРі повідомили, що на низькому рівні залишається морально-психологічний стан російських військовослужбовців, які перебувають у складі 7 окремої мотострілецької бригади (Дебальцеве) 2 АК (Луганськ) ЗС РФ.

Зокрема, продовжують мати місце конфлікти командира бригади полковника ЗС РФ О.Бушуєва з підлеглими офіцерами штабу та командирами батальйонів, що призводить до невиконання наказів та порушення субординації.

"Командир 3 батальйону 7 окремої мотострілецької бригади самостійно, без дозволу вищого командування бригади, нагородив групу бойовиків батальйону медалями "За боевые заслуги" та зробив запис у військових посвідченнях із завіренням печаткою бригади. Дані дії з боку командира 3 мсб обурили командування бригади. Призначено службове розслідування", - повідомили розвідники.

Нагадаємо, як раніше повідомляли у ГУРі, російські військові масово тікають з лав бойовиків у зоні АТО. За даними розвідників, кількість дезертирів зросла до 20% від загальної чисельності наявного особового складу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції