Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"ЛНРівці" вбили гранатою росіянина і кинули із живою матір'ю в копанку

Організував викрадення і був "посередником" друг сім'ї Андрій Варганов.

Москвича Іллю Марченка викрали заради викупу, відвезли на територію, підконтрольну луганським бойовикам в Красний Луч, а потім убили і кинули в занедбану копанку.

Про це йдеться в сюжеті російського телеканалу "Рен ТВ", пише vlada.io. Повідомляється, що мати загиблого була готова заплатити викуп, проте коли вона приїхала до Красного Луча, бандити спробували її вбити.

Організував викрадення і  був "посередником" друг сім'ї Андрій Варганов.

Після зникнення батькам подзвонили з українського номера. Їм повідомили, що їхній син уже не в Москві, а в Луганську. Почали вимагати три мільйони рублів.

Уже в місті Красний Луч Варганов зустрів своїх друзів, які сіли до нього в машину. За словами матері Іллі, один з них спробував її задушити.

"Позаду мене сіла людина. І мені на шию накинули зашморг. Щось металеве. Не знаю, що. І все. Я потім не пам'ятаю нічого вже", - розповіла Ольга Манченко.

Коли вона прокинулася, то виявила, що перебуває в покинутій копанці на околиці міста, поруч із тілом убитого сина. Перед тим як скинути туди Іллю, вбивці спочатку задушили його, а потім підірвали гранатою.

Спільниками, судячи з фото, яке показали в сюжеті російські журналісти, виявилися місцеві бойовики, що воюють за "ЛНР".

Залиште свій коментар

Вибір редакції