Перейти до змісту
Луганська область у вогні: українські військові зняли відео, як бойовик підпалює суху траву неподалік їхніх позицій

Луганська область у вогні: українські військові зняли відео, як бойовик підпалює суху траву неподалік їхніх позицій

За словами волонтерів, скільки таких навмисних підпалів було по всій передовій – невідомо.

З'явилося відео, на якому видно, як російській найманець підпалює суху траву неподалік позицій українських бійців у Луганській області.

Відео, зняте українськими бійцями однієї з бригад, оприлюднене у п'ятницю, 2 жовтня, на сторінці благодійного фонду "Повернись живим" у Facebook.

"Це відео нам надали військові однієї з бригад, яка зараз виконує бойові завдання на Луганщині. На ньому чітко видно, як терорист російсько-окупаційних військ підпалює суху траву неподалік позицій українських бійців. Ми просимо вас утриматися від коментарів на кшталт "Чому одразу не знищили палія?!". Все, що ми маємо робити зараз – оперативно допомогти своїм захисникам відновити втрачене під час пожеж майно", - йдеться в повідомленні.

За словами волонтерів, скільки таких навмисних підпалів було по всій передовій – невідомо.

"До того ж ворог використовував трасувальні кулі. Тому Луганщина палає вже третій день", - зазначають в фонді.

Терористи підпалюють траву поблизу позицій ЗСУ

Це відео нам надали військові однієї з бригад, яка зараз виконує бойові завдання на Луганщині. На ньому чітко видно, як терорист російсько-окупаційних військ підпалює суху траву неподалік позицій українських бійців. Ми просимо вас утриматися від коментарів на кшталт «Чому одразу не знищили палія?!». Все, що ми маємо робити зараз – оперативно допомогти своїм захисникам відновити втрачене під час пожеж майно. Скільки таких навмисних підпалів було по всій передовій – невідомо. До того ж ворог використовував трасувальні кулі. Тому Луганщина палає вже третій день. При цьому, найскладніше обставини склалися саме вздовж лінії розмежування – на території Станично-Луганського, Новоайдарського та Сєвєродонецького районів, де до зони ураження потрапило 32 населених пункти. Вже відомо про дев’ятьох загиблих та 17 госпіталізованих, сотні людей, чиї домівки вигоріли вщент, евакуйовані. Військові пліч-о-пліч з рятувальниками й далі воюють з вогнем. Та рахують збитки. Квадрокоптери, камери відеоспостереження, монітори, генератори, кілометри кабелю – це тільки верхівка, неповний список того, що згоріло. Не можна залишати українських бійців без «очей» та того, що допомагає їм воювати із ворогом. Зрештою, пожежі закінчаться, а війна – ні. Допомагайте нам рятувати свою армію, поки вона рятує Луганщину та весь Донбас: https://savelife.in.ua/donate/ Фонд «Повернись живим»

Опубликовано Повернись живим Пятница, 2 октября 2020 г.

Найскладніші обставини склалися саме вздовж лінії розмежування – на території Станично-Луганського, Новоайдарського та Сєвєродонецького районів, де до зони ураження потрапило 32 населених пункти.

Військові пліч-о-пліч з рятувальниками й далі воюють з вогнем та рахують збитки: "Квадрокоптери, камери відеоспостереження, монітори, генератори, кілометри кабелю – це тільки верхівка, неповний список того, що згоріло".

Нагадаємо, що внаслідок масштабних пожеж у Луганській області 4 особи вважаються безвісно зниклими. 18 осіб госпіталізовано. За попередніми оцінками ДСНС, орієнтовна площа пожеж складає близько 13 тис. гектарів.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин