Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мама зниклих в АТО у 2014 році братів-"айдарівців" досі шукає своїх дітей

Жінка відмовляється вірити в їхню загибель і влаштувала власне розслідування.

Мама сімох дітей відмовляється мільйонної від компенсації за двох, котрі у 2014 році пішли на війну у складі батальйону “Айдар” і зникли безвісти. Для цього Катерині Хом’як треба визнати їх загиблими, але вона досі не вірить у це, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Я росіянка, родом із Пермського краю, це середній Урал", - розповідає вона. Жінка стала матір’ю-героїнею, бо народжувала сім разів. На війну пішли одразу двоє синів – спокійний старший Володимир і активніший молодший Дмитро. У вересні першого року АТО обоє зникли під час бою з російською групою так званого "Бетмена" під Металістом.

ВідеоБагатодітна мати досі чекає двох синів-айдарівців, які зникли безвісти 2014 року

Героїня сюжету Катерина Хом’як – мати – героїня. Вона народила 7 дітей. Двоє з них пішли на війну ще 2014 року, стали бійцями батальйону "Айдар" і зникли без звістки. Вона могла отримати мільйонну компенсацію, якби погодилася визнати своїх дітей загиблими. Жінка, яка сподівається і чекає – Катерина Хом’як та її мамине серце.

Багатодітна мати досі чекає двох синів-айдарівців, які зникли безвісти 2014 року

Спершу в соцмережах схвильована жінка прочитала, начебто її хлопців немає серед живих: у дописі йшлося про те, що двоє братів-айдарівців загинули. Однак згодом вона бачила відео, де молодшого з них обшукували терористи. Вірити в загибель обох жінка відмовилася, але через кілька місяців їй  повідомили, що Дмитра та Володю ідентифікували за аналізом ДНК. "Це тіла 250 і 245 по Старобільську. Я була там один раз, але я їх там не відчула. Мамине ж серце чутливе", - пояснює Катерина.

Не визнала вона й інших тіл, які їх пропонували для упізнання, а від компенсації в розмірі 1,21 млн гривень відмовилася. Слідчі говорять, що знайти братів справді складно. "Ми ж маємо справу інколи з фрагментами тіла людини. У нас немає можливості проводити портретне суміщення", - пояснила представник поліції Ольга Жатовецька. Мати братів каже, що готова забрати тіла, але потребує впевненості, що це саме її діти. А поки цього немає, жінка провадить власні пошуки та підтримує інших "осиротілих" на війні мам.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Залиште свій коментар

Вибір редакції