Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Марчук розповів про головну ідею розведення сил на Донбасі на трьох ділянках

Головна ідея – це, безумовно, напрацювання механізму для виведення військ.

Головна ідея розведення сил на Донбасі на трьох ділянках - це напрацювання механізму для виведення військ. Про це заявив представник України в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Євген Марчук в ефірі 5 каналу, передає УНІАН.

"Коли ми почали працювати на цих трьох ділянках, це вже 3 місяці, взагалі ідея виникла ще в березні, коли ми почали працювати з росіянами з усіма, виявилася цікава статистика, хоча обстріли були і по Петрівському, і по Золотому, три ділянки. За цей час, коли ми працюємо, жодного вбитого і жодного пораненого військового. Є резон хоча б заради цього?" – сказав Марчук.

Марчук зазначив, що Україна пропонувала значно ширші ділянки для розведення сил в зоні АТО.

"Головна ідея – це, безумовно, напрацювання механізму для виведення військ. А не може бути такої ідеальної ситуації, як хотілося б. Вони всі зібралися і пішли. Було б дуже добре. Але це своєрідна підготовка до процедури, коли почнеться серйозне вирішення цієї проблеми, яка, звичайно, вирішується на найвищому політичному рівні", - розповів Марчук.

Він також зазначив, що синхронне розведення сил може відбутися на ділянці Станиця Луганська, якщо будуть виконані усі умови.

Нагадаємо, вчора, 7 жовтня, у районі Петрівського, що в Донецькій області, розпочалося розведення сил і засобів військових відповідно до Рамкового рішення від 21 вересня.

Відео У Мінську домовились про розведення сил ще двох населених пунктах

Залиште свій коментар

Вибір редакції