Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мати загиблого Героя розповіла, що сина 9 разів не брали добровольцем на війну

Служити Андрій Волос пішов у 19 років.

Зірку Героя України сьогодні, 24 серпня, отримав 22-річний боєць Андрій Волос посмертно. Він загинув у червні минулого року на Донеччині від кулі ворожого снайпера. Найвищу державну нагороду отримали мати та дружина. Рідні планують передати її синові героя, якого батько так і не побачив, йдеться в ТСН.

Мама Андрія Волоса та його дружина отримують зірку героя від президента. Указ Зеленський підписав іще 28 червня. Сьогодні це єдина найвища державна нагорода України, яку вручили на Майдані Незалежності.

Із Зоєю Олександрівною журналісти ТСН зустрічаємося вже за кілька годин після нагородження. Дружина поїхала додому на Рівненщину, бо поспішала до маленького сина, який народився через півроку після загибелі Андрія. «Я тішуся онуком. Хоч біль за сином вона не вщухне.  Син, ще, як був живий він ще не знав, що буде син», - розповідає мама бійця.  

Її син пішов служити в 19 років. До цього 9 разів намагався потрапити добровольцем на війну, але через вік йому щоразу відмовляли, а коли ж йому запропонували контракт - не вагався. «Я просила, плакала, не йди, а він сказав – «мамо, я їду в маршрутці, а люди говорять: «Там хлопці гинуть, а от дивись, які здорові їздять тут в маршрутці». В мене будуть діти, що я своїм дітям скажу?», - згадує жінка.  

Відео 22-річний боєць Андрій Волос посмертно отримав зірку Героя України

Військовослужбовець загинув у червні минулого року на Донеччині від кулі ворожого снайпера. Найвищу державну нагороду за нього отримали мати та дружина. Рідні планують передати її синові героя, якого батько так і не побачив.    

22-річний боєць Андрій Волос посмертно отримав зірку Героя України

Він одружився навесні минулого року, коли прийшов в одну з відпусток. Їх мама рахувала, як і рази коли проводжала сина на фронт: "6 раз ходив, 5 повернувся, а на 6 його не стало"  

Андрій загинув від кулі ворожого снайпера в День Конституції 2018. На Донеччині, неподалік Горлівки. Разом із командиром намагались евакуювати пораненого бійця. Волос собою прикрив командира.

«На жаль війна забирає найкращих, бо вони завжди попереду. Завжди там, де трудно. Завжди підставляють своє плече товаришам», -каже заступник керівника управління командування сухопутних військ Сергій Нагорний.

Зоя Олександрівна втратила єдину дитину. Зірку героя, яку отримала сьогодні на майдані віддала невістці, аби та передала маленькому онукові Денису. Каже, хлопчик копія свого батька.  «Це пам'ять для мого онука про його батька», - каже мати загиблого Героя.

Кореспондент Валерія Ковалінська.

Залиште свій коментар

Вибір редакції