Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мати затриманого на Донбасі росіянина спростувала заяви Міноборони РФ про його звільнення зі служби

Жінка розповідає, що кілька місяців тому йому присвоїли звання єфрейтора

Матір Віктора Агєєва, взятого в полон в Луганській області, заявляє, що її син все ще перебуває на службі у ЗС РФ і навіть отримав у травні цього року звання єфрейтора.

Так, видання "Новая газета" публікує звернення депутата Бориса Вишневського до міністра оборони РФ, в якому з посиланням на заяву матері Агєєва говориться, що після проходження строкової служби в армії її син через рік вступив на контрактну службу і відбув на службу у військову частину, що знаходиться в місті Батайську Ростовської області 18 березня 2017 року, звідки він їй щотижня дзвонив, а 5 травня цього року надіслав копію наказу від 4 травня про присудження йому звання єфрейтора.

звернення депутата Бориса Вишневського до міністра оборони РФ
Новая газета

Востаннє, за словами матері, Віктор виходив на зв'язок 30 травня 2017 року. Агєєв також повідомляв, що задоволений службою і нічого не говорив про намір розірвати контракт.

Матір Агєєва звернулася в районний і крайовий військкомат для роз'яснень про долю сина, але ніяких результатів це не принесло.

Російський контрактник Агєєв був затриманий українськими військовими у складі ДРГ бойовиків, яка була знешкоджена 24 червня під Жолобком Луганської області. Пізніше в Міноборони РФ заявили, що захоплений в полон в Луганській області росіянин "Віктор Агєєв в минулому році звільнився в запас".

Залиште свій коментар

Вибір редакції