Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мав на увазі Сирію: адвокат російського офіцера пояснив слова свого підзахисного про участь у війні із "сусідньою країною"

Він також заявив, що військовий не говорив на суді слово "сусідня".

Адвокат чинного російського офіцера Олега Леонтьєва, який на суді під час останнього слова повідомив, що брав участь у військових діях на території "сусідньої країни, де нас начебто не було", пояснив, що його підзахисний насправді говорив про Сирію.

Про це повідомляє видання "Медуза".

Адвокат офіцера Ігор Чевичалов розповів, що російський офіцер Леонтьєв, коли говорив про участь у війні з "сусідньою країною", мав на увазі Сирію, а не Україну, а слово "сусідня" не говорив взагалі.

"Це потім придумали. Я не пам'ятаю, що він сказав ... Думаєте, я слухаю все, що вони там говорять? Ви зрозумійте, кожен день суди, кожен день", - заявив адвокат.

Видання також зазначає, що у 2015 році військовослужбовець російської частини 32010, де служить Леонтьєв, на умовах анонімності вже розповідав агентству Reuters, що влітку-восени 2014 року він разом з кількома товаришами по службі брали участь у військових діях на Донбасі.

Леонтьєва Наро-Фомінський гарнізонний військовий суд 6 липня визнав винним у смерті службовця строкової служби Іллі Горбунова. Строковик не мав доступу до керування бойовою технікою, проте у лютому 2017 року йому наказали перегнати танк зі зламаними гальмами. Під час проїзду мостом з кригою танк впав у воду, а Горбунов загинув.

Під час промови останнього слова 4 липня російський офіцер попросив суд ухвалити "позитивне рішення", аби він міг поїхати воювати до Сирії. Раніше, за його словами, він вже брав участь у війні на території "сусідньої країни, де нас начебто не було". Єдиною сусідньою країною Росії, на території якої участь власних збройних сил Кремль абсолютно заперечує, є Україна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції