Майже половина українців підтримує автономію Донбасу заради припинення вогню – опитування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лише 18% категорично проти цього.

Близько 49,5% українців готові підтримати надання автономії окупованому Донбасу заради припинення вогню на Сході.

Про це йдеться у даних соціологічного опитування центру "Соціальний моніторинг" та Українського інституту соціальних досліджень імені Олександра Яременка за 13-21 червня 2019 року.

Зазначається, що 29,1% опитаних скоріше, підтримали б надання автономії Донбасу, а ще 20,4% - впевнені, що підтримали б. Водночас, 17,5% категорично проти автономії, а ще 13,2% скоріше, не підтримали б.

Згідно з опитуванням, понад 70% українців впевнені, що заради вирішення конфлікту на Донбасі президенту України потрібно йти на прямий діалог з Росією, також 54,8% вважають, що варто йти на прямий діалог з ватажками "Л/ДНР".

Нагадаємо, 9 квітня один із лідерів проросійської партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук заявив, що самопроголошені "ДНР" та "ЛНР" попередньо погодилися на план-концепцію його політсили, який передбачає їхню автономію у складі України.

ВідеоГоворити про деталі зарано: на засіданні у Мінську обговорили припинення вогню на Донбасі

У Білоруській столиці закінчилася чергова зустріч тристоронньої контактної групи. Основні питання порядку денного - обмін  військовополоненими та припинення вогню. Чи домовилися з огляду на те, що бойовики порушили перемир’я, дивіться у сюжеті.

Говорити про деталі зарано: на засіданні у Мінську обговорили припинення вогню на Донбасі

Залиште свій коментар

Вибір редакції