Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мажори "Новоросії": журналісти дізналися, де ховаються діти ватажків бойовиків "ЛНР"

"Золота молодь" не поспішає воювати і полюбляє красиве життя.

Бойовики закликають молодь воювати за так звану "ЛНР", але їхні діти не сидять в окопах. Журналісти програми "Гроші" знайшли їх у чиновницьких кріслах та в американських коледжах.

Ця молодь обіймає високі посади, шикує в мирній Україні і навіть тікає до ненависної Америки.

Керівники сепаратистів намагаються не згадувати про своїх дітей публічно.

Свою родину старанно приховує ватажок "ЛНР" Ігор Плотницький. Відомо, що у нього є донька та син Станіслав, йому 29.

Станіслав Плотницький має сторінку у соцмережі, але давно її не відвідує. Подейкують, так само давно він не відвідує Луганськ.

Із Луганська втік син ще одного сепаратиста - Юрія Юрова, колишнього поплічника комуністів та "Партії регіонів". Сьогодні він депутат псевдопарламенту "ЛНР" та головний редактор сепаратистської газети "21 століття".

Поки татко прославляє "Новоросію", син Богдан відсиджується у Харкові та Києві.

Є серед елітного потомства і справжні патріоти невизнаної "ЛНР". Наприклад, Максим Дерский, син музиканта та заслуженого діяча мистецтв України Юрія Дерского. Він колись був перспективним українським виконавцем. Виступав на різних фестивалях, працював з відомими артистами, і навіть хотів представляти Україну на "Євробаченні", але програв у фінальному відборі.

До речі, співав Максим Дерский українською мовою. Тепер він – псевдодепутат, четвертий номер самопроголошеної "Народної ради".

Відео Як діти очільників ЛНР жирують у Європі

У невизнаній республіці Максим опікується культурою. За його сприяння у Луганську виступали прихильники терористів "Джанго" та "Чичеріна". 

Батько, Юрій Дерский, також займається окультуренням сепаратистів. Подейкують, керує в окупованому Луганську театрами.

Сергій Жевлаков - так званий народний мер Стаханова. Колишній регіонал та слуга Олександра Єфремова активно підтримав прихід "російського миру" на українські землі. Тепер Стаханов практично зруйнований від обстрілів, місто поглинула гуманітарна катастрофа, в той час, як Жевлаков насолоджується життям в Америці.

Сергій Жевлаков-молодший вивчає кримінальне право у місті Еверет, штат Вашингтон. Молодий емігрант із "ЛНР" - поціновувач автівок класу "люкс". Донька сепаратиста Любов Жевлакова також прихильниця красивого життя: професійні фотосесії, світські заходи.

Більшість сепаратистських нащадків - призовного віку, але цвіт "Новоросії" не поспішає воювати за цінності "руського миру". 

Нагадаємо, що раніше журналісти показали, як солодко живеться дітям терористів у "хунтівському" Києві.

Залиште свій коментар

Вибір редакції