Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Медичне диво у Дніпрі: вижив боєць АТО без обличчя, якому лікарі не давали жодного шансу

Медичне диво у Дніпрі: вижив боєць АТО без обличчя, якому лікарі не давали жодного шансу

Досвідчені ескулапи зізнаються, що про такі випадки навіть ніколи не чули раніше.

Чотирьох бійців із передової ґвинтокрилом доправили за минулу добу до лікарень Дніпра. Двоє з пораненнями, ще двоє зазнали травм на позиціях, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Медики Дніпропетровської обласної лікарні повідомили обнадійливу новину: прийшов до тями 26-річний боєць із тяжкими травмами. Його доправили з-під Маріуполя тиждень тому.

Фугас, що вибухнув у ногах військового, понівечив обличчя. Чоловік утратив око та руку. Усе тіло зрешечене осколками, складне поранення голови. Під час першого ж огляду в нього зупинилося серце, але лікарям вдалося запустити його.

Медики обласної лікарні імені Мечникова провели кілька операцій, і кажуть, що за медичною статистикою, із такими ушкодженнями пацієнти не виживають, але їм вдалося вибороти бійця.

"Все-таки він вижив! Незважаючи ні на що – вижив! Зараз він приходить у повну свідомість, виконує всі команди, показує язика – це ще одне диво! З такими пораненнями – я їх навіть показувати не буду, вони настільки страшні – я ще ні в яких книжках не бачив, щоб виживали", - не приховує емоцій головний лікар Сергій Риженко.

На початку цього тижня до медичних закладів Дніпра із зони АТО евакуювали два десятки поранених. Уже на лікарняних ліжках бійці "Правого сектору" розповіли, як була знищена їхня позиція на шахті "Бутівка".

Відео У Дніпрі прийшов до тями 26-річний боєць із тяжкими травмами

Залиште свій коментар

Вибір редакції