Медики у Дніпрі створили диво, врятувавши бійця АТО з перебитим хребтом

Також лікарі зараз рятують життя військовому, який наступив на міну біля Мар'їнки.

Двох тяжкопоранених бійців АТО доправили до дніпропетровської обласної лікарні імені Мечникова. В одного ушкоджені очі, йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

Другий, 32-річний боєць, наступив на міну біля Мар'їнки. Вибухом чоловіку відірвало руку та ногу, в нього обпечені обличчя та очі. Медики роблять усе можливе, щоб урятувати воїнам життя.

Серед обнадійливих новин лікарі називають ту, що прийшов до тями важкопоранений боєць, доправлений напередодні. У Пісках 24-річному Олександру з Миколаєва осколок прошив хребет. Після багатогодинної операції з'явилася надія, що він таки зможе ходити. "Або міна, або ВОГ, бо з даху все полетіло, дрібний розліт осколків", - розповів поранений.

"Дуже важка травма хребта, котра в інших умовах не дала б жодного шансу йому ходити. Осколок ріже краще, ніж бритва. Але вже є перші симптоми, що операція пройшла успішно", - розповів головний лікар обласної лікарні Сергій Риженко.

До Дніпра з фронту військових евакуюють регулярно. Найскладніших поранених приймає обласна лікарня.

Двох тяжкопоранених бійців доправили до лікарні імені Мечникова

В одного ушкоджені очі. Другий 32-річний боєць наступив на міну біля Мар'їнки. Вибухом чоловіку відірвало руку та ногу, обпечені обличчя та очі, - кажуть лікарі. Медики роблять усе можливе, щоб урятувати пораненим  життя. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: