Медвєдєв знову розбушувався: погрожує застосувати проти України “весь арсенал”

Автор
Богдан СкавронБогдан Скаврон
Дата публікації
Перегляди
147к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Медвєдєв знову розбушувався: погрожує застосувати проти України “весь арсенал”

Фото: Associated Press

Поплічник Путіна та заступник голови Радбезу РФ заявив, що час завдати ударів по “ворожих цілях” в українських містах просто ще не настав.

У суботу, 12 листопада, заступник голови Ради Безпеки Російської Федерації Дмитро Медведєв, вірний соратник президента Путіна, пригрозив застосувати проти України "весь арсенал можливих засобів ураження".

Відповідну заяву він опублікував у своєму Telegram-каналі.

Медведєв вкотре заявив, що росіяни на території України воюють нібито проти НАТО та країн Заходу, повертаючи “свої споконвічні землі” та встановлюючи “новий світовий устрій”.

"Будь-які паралелі з минулим хибні або умовні. Крім однієї: ми і наодинці вміємо знищувати потужного ворога або ворожі союзи", - самовпевнено прорік заступник голови Ради Безпеки РФ.

Медведєв також заявив, що Росія нібито через властиву їй "людську доброту" досі не використала "весь арсенал можливих засобів ураження" і “не завдавала ударів по всіх можливих ворожих цілях, розташованих у населених пунктах". 

“Усьому свій час", - пригрозив він.

Нагадаємо, раніше праворадикальне російське політичне об’єднання НОД (“Национально-освободительное движение”) провело малолюдну, але доволі гучну ходу в столиці Росії. Люди під червоними та “колорадськими” прапорами скандували цитату Путіна та вимагали завдати ядерного удару по Вашингтону.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Дата публікації
Перегляди
147к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація