"Мер" Горлівки розкритикував "ДНР" і проголосив себе верховним головнокомандувачем УРСР

Ставленник Захарченка "наказав" військам АТО присягнути на вірність присязі "трудовому народу СРСР".  

Так званий "мер" окупованої Горлівки Станіслав Кім записав відеозвернення, в якому розповів, як Карл Маркс і Лев Троцький мріяли знищити расу слов'ян, щоб віддати територію Росії сіоністам, а також оголосив себе "верховним головнокомандувачем УРСР" і закликав сили АТО переходити на сторону Радянського Союзу, пише Четверта влада.

Ставленник Захарченка розкритикував проекти "Новоросія" і "ДНР", заявивши, що таким чином вбивається шанс відновити СРСР.

"Замість СРСР у нас з'явилася Новоросія. Потім Донецько-Криворізька республіка. Потім Донецька і Луганська народна республіки. Загалом, ми замість слона отримали мишу. Ось так потихеньку йде злив", - заявив Кім.

Він побачив в Україні "зачистку території від корінного народу", яка організована для того, щоб заселити територію країни представниками іншого народу.

"Не буду говорити якого, вирішуйте самі, у кого є голова на плечах" - таємничо сказав Кім.

На думку "мера", війна на Донбасі була розв'язана для того, щоб населення Західної України не могло чинити опір майбутній реституції: незабаром поляки і румуни збираються вимагати повернення своєї власності, конфіскованої за часів СРСР, і для того, щоб українці не чинили опору цьому, їх відправляють "вмирати на Східний фронт".

"Час повертатися додому - в Радянський Союз - туди, звідки ми всі вийшли" - зрештою заявив Кім.

Наприкінці свого феєричного звернення він продемонстрував "указ президента СРСР" про призначення його (Станіслава Кіма) верховним головнокомандувачем УРСР. При цьому автором документа, судячи з підпису, є дехто С. В. Тараскін, який оголосив себе "виконувачем обов'язки президента СРСР". "Указ" датується 3 березня й був підписаний нібито в Кремлі.

"Слухай бойовий наказ! Наказую командирам частин і підрозділів військ АТО особовий склад привести на вірність присязі трудовому народу СРСР. На своїх штабах підняти прапор Радянського Союзу. І приступити до розробки операції зі звільнення нашої Батьківщини - УРСР від організованих злочинних угруповань і їхніх пособників "- сказав Кім.

Також він похвалив терориста Ігоря Стрєлкова за те, що той розстріляв двох своїх підлеглих, керуючись наказом Сталіна, прийнятим в 1941 році.

Раніше повідомлялося, що на території захопленого бойовиками Донбасу окупанти відроджують дитячі організації за моделлю радянської піонерії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: