Ми не одні. Як двоє італійців воюють на Донбасі на боці України

Більшу частину свого життя іноземці воюють та брали участь у кількох спецопераціях.

У захисті інтересів України – ми не самі. Поки європейські політики плутаються в компромісах, їхні співвітчизники реально сидять в українських окопах на Донбасі, захищаючи таким чином власний дім.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Тиждень.

Двоє іноземців два роки вдало ховалися від телекамер. На африканській війні вони стали друзями, на українській називають себе побратимами. Двоє бійців з Італії воюють пліч-о-пліч з українцями. І те, що вони тут, на самісінькому передкові, військові сприймають як такий собі позитивний сигнал: "Ми не одні".

Більшу частину свого життя Джузеппе Доніні та Волтер Неб'йоло воюють. У їхньому минулому – італійська армія, французький Іноземний Легіон, спецоперації приватних військових компаній. Але в Україні італійці вперше побачили справжню масштабну війну.

Більше подробиць дивіться в сюжеті Андрія Цаплієнка.

На фронті в українських окопах іноземці намагаються зупинити агресора, аби той не дійшов до Європи

На щастя в захисті інтересів України ми не самі. Поки європейські політики плутаються в компромісах їхні співвітчизники реально сидять у наших окопах, захищаючи таким чином власний дім. Журналіст ТСН почув це сам від іноземців, які два роки вдало ховалися від телекамер.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: