"Ми не робимо з цього шоу, як представники ОРДЛО": Кравчук розповів, що Україна заявила про 10 порушень бойовиків

"Ми не робимо з цього шоу, як представники ОРДЛО": Кравчук розповів, що Україна заявила про 10 порушень бойовиків

Він заявив, що усі ці перемовини й інспектування з представниками терористичних угруповань – не є завеликим компромісом.

Українська сторона подала скаргу на те, що бойовики "ЛДНР" риють траншеї поблизу їхніх позицій. Як повідомив перший президент України та голова української делегації у ТКГ Леонід Кравчук, Україна заявила про 10 таких порушень.

Про це він сказав в ефірі ТСН.19:30.

"Ми подали ці спостереження до представників ОБСЄ і чекаємо від них відповіді. Це не залишається без контролю, але ми не робимо з цього шоу, як це роблять представники ОРДЛО", – сказав Кравчук.

Відео Кравчук ексклюзивно розповів подробиці інспектування позицій українських військових в районі селища Шуми

Нові домовленості у тристоронній контактній групі - вже завтра, в районі селища Шуми, розташованому на лінії розмежування, має відбутися спільне інспектування позицій наших військових. Що таке спільне інспектування і чи будуть представники РФ і самопроголошених ЛДНР - ексклюзивно розповів голова української делегації у Мінську Леонід Кравчук.  

Кравчук ексклюзивно розповів подробиці інспектування позицій українських військових в районі селища Шуми

Він заявив, що усі ці перемовини й інспектування з представниками терористичних угруплвань – не є завеликим компромісом.

"Для досягнення миру немає завеликих компромісів. Буває один компроміс, який навіть не можна називати компромісом – це коли йдеться про незалежність, суверенітет і недоторканість кордонів. Це те, що не можна переступати. Все решта – потрібно домовлятися. Але документи не підписувати такі, які не підуть на користь Україні. А домовлятися треба з усіма. Бо якщо не вести перемовини, розмови про жодні домовленості й бути не може", – додав Кравчук.

Раніше повідомлялося, що ОБСЄ вкотре підтвердило, що українська сторона не порушувала режиму тиші. Попри наполягання сторони ОРДЛО на тому, що біля їхніх позицій українські військові влаштовують оборонні спорудження, і Росія підтримує ці звинувачення, міжнародні спостерігачі виявили, що ця інформація  – неправдива.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів