Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міна в 1,5 метрах: військові розкрили подробиці загибелі побратима на шахті Бутівка

Убитого воїна характеризують із найкращого боку.

Мінометний обстріл забрав життя 38-річного снайпера-інструктора Олега Черноконя. Трагедія сталася напередодні ввечері на шахті Бутівка під Донецьком, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Журналісти застали на позиції речі постраждалих українських воїнів. Посічена осколками форма та вм'ятина на автоматі – власник цієї амуніції поранений. Каска розвідника "Спеца" цілесенька, але сам воїн – загинув. "Був у касці, а потрапило нижче. Не завжди захищає. Нижче пішло", - кажуть бойові побратими. Командир з позивним "Май" переглядає фото в телефоні, на них Олег на шахті Бутівка, як завжди, усміхнений. "Позивниц "Спец". Активний, навіть гіперактивний, легкий, моторний. Снайпер гарний, на ножовому бої розуміється. З ним можна в розвідку – справжній воїн", - каже офіцер про загиблого друга.

Відео Бойовики обстріляли укріплення під Авдіївкою та шахтою "Бутівка", ще один військовий загинув

"Сем" був на сусідній позиції, коли поряд з окопом товаришів вибухнув снаряд. Один контужений, один важкопоранений, а доброволець Олег Черноконь саме був на спостереженні й не вижив. 38-річний снайпер-інструктор мав дружину і маленьких дітей. "Багато чув про доньку, про жінку. Сумував, у відпустку хотів з'їздити. Військову справу дуже добре знав", - розповідають про товариша його колеги. Обстріл на шахті Бутівка тривав напередодні ввечері. Смертельними стали 82-і міни. "Міна влучила приблизно в 1,5 метрах від нього, ураження 100-відсоткове практично, загинув на місці", - розповів військовослужбовець Олександр Андрєєв.

Цій ділянці фронту поблизу Авдіївки ніколи не давали спокою. Руїни шахти є єдиним укриттям військових. З часом стін ставє все менше – вони розбиваються по цеглині потужними обстрілами. Молодий офіцер Влад кілька місяців, як прибув на Бутівку. Каже, тоді більшість стін були ще цілими. "Чотири дні тому танк працював. Тут був чистий прохід – завалило дві стіни", - розповів солдат. Нині бійці більше за ворожі кулі остерігаються, що щось просто впаде на голову.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

Залиште свій коментар

Вибір редакції