Міністр інфраструктури спрогнозував, скільки коштуватиме відновлення прифронтових районів Донбасу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На думку Криклія, йдеться про понад 150 млрд гривень.

На відновлення інфраструктури прифронтових районів Донбасу потрібно понад два річних бюджети України.

Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій в інтерв’ю "Радіо Свобода".

"Це великі гроші. Це точно не можуть підняти один річний бюджет або навіть два річні бюджети. Це треба говорити про більш великі горизонти", - наголосив він.

Як приклад міністр навів ситуацію з запорізьким мостом, на який потрібно витратити приблизно 14-15 мільярдів гривень.

"А весь дорожній фонд – 74 мільярди гривень. Тобто, якби вирішили все з дорожнього фонду винятково фінансувати, то порахуйте! 20% треба було тільки на один міст забрати з дорожнього фонду. А в нас таких мостів..." - додав Криклій.

Водночас він запевнив, що міжнародні організації готові дуже активно допомагати.

"Від перших днів ми якраз спілкуємося з міжнародними організаціями дуже активно і з посольствами, зокрема, стосовно наших транскордонних проектів. Словаччина, Румунія, Польща. Ми постійно у спілкуванні, напрацьовуємо інші інфраструктурні проекти. ЄБРР цього року рекордно якраз з тими програмами, які ми будемо ще до кінця року брати, то рекордна сума з фінансування інфраструктурних проектів буде. Вони сказали: понад мільярд доларів чи євро. Власне, рухаємося. І будемо тільки нарощувати ці темпи", - резюмував очільник Мінінфраструктури.

Нагадаємо, раніше Криклій розповів, що на адмінмежі з анексованим Росією Кримом за дорученням президента України завершується будівництво КПВВ "Чонгар" та "Каланчак". Поряд з КПВВ облаштовують станції, з яких українські перевізники перевозитимуть пасажирів територією України. Натомість про відновлення будь-яких рейсів до чи з окупованого Криму не йдеться.

Залиште свій коментар

Вибір редакції