Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міністр оборони України назвав нові точки для розведення військ на Донбасі

Дата наступного розведення війск наразі ще невідома.

Міністр оборони Андрій Загороднюк заявив, що українська влада веде переговори про три нові точки для розведення військ на Донбасі.

Про це він повідомив в інтерв’ю "Радіо Свобода".

"Готується тільки три. І вони готуються тільки ті, які дійсно будуть мати гуманітарну складову. Так само, як і ці", – сказав міністр оборони.

Загороднюк зазначив, що війська відведуть від залізничного моста в районі Станиці Луганської, Новоселівки-2 та КПВВ "Гнутове".

Він також не виключає, що бойовики можуть пропонувати інші ділянки для відведення, на які Україна не погодиться.

 "Але не факт, що буде домовленість така. Звичайно, що та сторона може пропонувати якісь ділянки, які нам не підходять. Але у такому випадку ми на них не підемо", – наголосив Загороднюк.

Міністр додав, що наразі точно невідомо, коли відбудеться нове розведення військ.

"Коли вони домовляться, тоді і буде. Тут ситуація не залежить від однієї сторони. Зараз йдуть перемовини ", – зазначив голова Міноборони.

На переконання Загороднюка, розведення військ має гуманітарний характер і покращує економічну ситуацію, сприяє пожвавленню економіки, взагалі пожвавленню життя у тих депресивних регіонах.

І він позитивно оцінює результати від попереднього розведення біля Станиці Луганської, де відновили міст.

Нагадаємо, наприкінці червня 2019 року було здійснене розведення сил і засобів у Станиці Луганській на Луганщині. У листопаді ще на двох ділянках - у Золотому Луганської області та Петровському на Донеччині. Розведення сил та засобів в цих пунктах було передбачене рамковим рішенням щодо розведення сил і засобів, підписаним сторонами на переговорах ТКГ у Мінську ще у вересні 2016 року.

Відео Оголошення і зустрічі: жителів селищ під Горлівкою готують до майбутнього розведення військ

Для них розвішують оголошення та проводять зустрічі. Ці населені пункти, як правило, розбиті, заїхати туди зараз проблемно, і навіть звичайний свіжий хліб у дефіциті. ТСН побувала у Зайцевому і дізналася, чому люди остерігаються відведення військ.  

Оголошення і зустрічі: жителів селищ під Горлівкою готують до майбутнього розведення військ

Залиште свій коментар

Вибір редакції