Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мінськ - не указ: бойовики на Сході не припиняють стріляти із забороненого озброєння

Міни прилітають навіть у райони, де живуть цивільні.

Бойовики на Донбасі не припиняють стріляти ні вночі, ні удень. Сьогодні міни прилетіли у Зайцеве, де досі живуть цивільні. Українські бійці з полку "Азов" з відповіддю не забарились, йдеться у ТСН.19:30.

Робота військового з псевдо "Амбал" - лежати, обіймати кулемет і спостерігати за бойовиками, які на цьому напрямку останнім часом дуже активні.

ВідеоБойовики обстрілюють з мінометів Зайцеве посеред білого дня

Сьогодні міни прилетіли у Зайцеве, де досі живуть цивільні. Українські бійці з полку "Азов" з відповіддю не забарились. Детальніше – у сюжеті.  

Бойовики обстрілюють з мінометів Зайцеве посеред білого дня

Прицільно стріляти, окупанти починають – зненацька. "Зараз на нас прилетіли 82 міномети", - каже.

За лічені секунди, просто біля нас, прилітають й вибухають ще кілька мін. "Засікаємо, звідки йде вогонь і відразу даємо відповідь на ураження", - розповідає.

Поки хлопці готуються до відповіді, переходимо на іншу позицію. Війна тут не за розкладом, бо прилетіти може в будь-який момент. До несподіваних обстрілів на шостому році війни, наші хлопці ставляться напрочуд спокійно. Молодші бійці, навіть із неприхованою радістю. "Мені подобається, екстрім якийсь, кайф", - каже "Конон" з полку Азов.

Коли міни починають лягати дуже близько, метушитися починають усі. Вже в надійному укритті, лунає - нервовий сміх. "Про смерть можу жартувати", - каже боєць.

Нинішній обстріл мало не перший такий потужний, в житті "Конона".

Кореспондент ТСН Мар'яна Бухан.

Залиште свій коментар

Вибір редакції