Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мінус дев'ять градусів та сильний  вітер: як бійці на передовій зустріли перші морози

Бійці гріються "буржуйками".

Сильний вітер з поривами до 15 м/с дме просто в обличчя бійцям на передовій. Сьогодні  на Донбасі дев'ять градусів з позначкою мінус. Бійці на фронті одягаються тепліше і стежать за "буржуйками", щоб у них постійно горів вогонь. Вони кажуть, що холодно, та все одно краще за густі тумани, які панували на фронті останніми тижнями, про це у сюжеті ТСН.19:30.

На околицях Авдіївки зараз за відсутності туману військовим легше стежити, куди пересувається ворог, який останніми тижнями намагався підійти ближче до українських позицій.  Але тепер інша проблема, кажуть бійці. На вулиці суттєво опустилася температура і холодно. Щоб на кілька годин піти на спостережний пункт вони одягаються якнайтепліше: термобілизна, куртка, шапка, рукавиці. 

У бліндажі  перше, що робить військовий із позивним "Кур'єр", то це розпалює пічку, а вже потім робить каву або чай. Втім, зізнається, цього на довго не вистачає. За годину сюди навідуються інші бійці, щоб відігрітися.

Відео Перші морози на Донбасі: як бійці переживають холод

Мінус дев'ять градусів та сильний вітер. На Донбас прийшли перші морози. Бійці на фронті одягаються тепліше і стежать за "буржуйками", щоб у них постійно горів вогонь. Вони кажуть, що холодно, та все одно це краще за густі тумани, які панували на фронті останніми тижнями.  

Перші морози на Донбасі: як бійці переживають холод

"Добре, що хоч з дровами нема дефіциту. Ворог настільки активно обстрілював українські позиції, що зруйнував увесь сусідній  ліс. Тепер лише збирати та рубати", - розповідають військові.

Під Авдіївкою бійці облаштували складний лабіринт шанців, по якому пробігають за лічені хвилини, і застрибують у спеціальні підземні ходи, аж поки не вийдуть на вогневу точку. З першими морозами "буржуйки" поставили навіть у цих окопах. Військовий може воювати поки він не замерз, кажуть командири.

На іншій ділянці фронту нацгвардійці поставили пічку прямо на бойовій позиції. А щоб ворог її не помітив і не вдарив з артилерії, замаскували. 

"Буржуйка всередині, але труба виведена назад. Гофру розмістили так щоб було тепло, але не видно в тепловізор", - каже боєць.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Залиште свій коментар

Вибір редакції