Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Місія ОБСЄ підтвердила розведення сил обох сторін у Станиці Луганській

Розпочався процес розмінування.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ підтвердила, що в Станиці Луганській на Донбасі відбулося розведення сил бойовиків та української армії. Воно розпочалося 26 червня о 12:00.

"Спостерігачі зафіксували, як Збройні сили України та збройні формування випустили сигнальні ракети на позначення готовності обох сторін до розведення. Після цього команда СММ бачила, що військовослужбовці Збройних сил України та члени збройних формувань залишили свої крайні передові позиції та вийшли з ділянки розведення разом з озброєнням. Спостерігачі також зауважили, що інші члени збройних формувань з озброєнням, зокрема з зенітною установкою, залишили ділянку розведення на захід від пам'ятника князю Ігореві", - зазначили в ОБСЄ,

27 червня розпочалися роботи з розмінування.

"Команда СММ бачила, як групи з розмінування Збройних сил України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій, а також група з розмінування збройних формувань здійснювали роботи з розмінування в межах ділянки розведення. Спостерігачі також зафіксували, що члени збройних формувань з озброєнням та іншою технікою залишили ділянку на захід від пам'ятника князю Ігореві. Крім того, члени патруля Місії знову зауважили, що на крайніх передових позиціях Збройних сил України та збройних формувань не було озброєного особового складу, озброєння та техніки. Водночас, за спостереженнями СММ, на двох інших позиціях збройних формувань, розташованих на пагорбі на південь і південний захід від мосту, також не було ані особового складу, ані техніки", - повідомили в ОБСЄ.

В ОБСЄ пообіцяли, що її Місія й надалі спостерігатиме за ситуацією.

Відео Українська армія залишила позиції біля Станиці Луганської

Четверо українських військових зазнали поранень. Майже чотири десятки ворожих обстрілів нарахували у штабі ООС минулої доби, з них третина - із заборонених мінометів. Зокрема, гатили по Кам'янці, Авдіївці, Мар'їнці, Опитному, Кримському, Зайцевому, Південному. Із артилерії бойовики били по Павлополю.  

Українська армія залишила позиції біля Станиці Луганської

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції