Місія ОБСЄ провела несподівано активну спостережну роботу в Авдіївці

Свідками діяльності наглядачів стали українські журналісти.

Неспокійною була ситуація вдень навколо Авдіївки. Там працювали спостерігачі ОБСЄ, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Замість звичайного патрулювання чи стояння біля якоїсь із позицій, спостерігачі багато ходили, запускали безпілотники та навіть виходили на "дев'ятину" - місцеву багатоповерхівку, з якої такої оглядали місцевість. Цю активність пов'язують із перебуванням в Авдіївці одного з керівників спостережної групи Александра Хуга. Однак щойно машини ОБСЄ залишили місто, розпочалася потужна канонада із застосуванням бойовиками забороненої зброї.

ВідеоОдин український військовий підірвався на розтяжці, іще один - зазнав поранення

Ворожі обстріли не минули без втрат для українських бійців. Ще вночі один український військовий підірвався на розтяжці й загинув, іще один - зазнав поранення. Вже вдень легке осколкове поранення дістав інший солдат. "Хлопець стабільний, чекає другий етап евакуації. У свідомості, буде все з ним добре", - запевнили медики.

Натомість іще одного пораненого, якого чекали для евакуації в Покровськ ледве не весь день, лікарі не отримали. Пошукова операція закінчилися тим, що військові знайшли тіло бійця, котрого вважали контуженим. Від отриманих поранень він помер на передовій.

Кореспондент ТСН Мар'яна Бухан

Залиште свій коментар