Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Місія ОБСЄ зафіксувала у бойовиків новітню станцію наземної розвідки російського виробництва

Станцію "Кредо-М1" помічали в терористів від 2015 року.

Безпілотник Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ виявив на окупованій території Луганської області новітню російську станцію наземної розвідки ПСНР-8 "Кредо-М1".

Про це йдеться у звіті моніторингової місії ОБСЄ в Україні на основі інформації, що надійшла станом на 2 травня 2019 року, 19:30.

"Місія зафіксувала 1 переносну станцію наземної розвідки (ПСНР-8" Кредо-М1 ") на західній околиці н. П. Первомайськ (58 км на захід від Луганська)", - йдеться в документі.

За даними активістів міжнародного розвідувального співтовариства InformNapalm, станцію "Кредо-М1" фіксували п’ять разів  на окупованій частині Донецької та Луганської областей в 2015 і 2016 роках.

Зокрема, влітку 2015 року станцію було виявлено в арсеналі бандформування “Хан” терористичної організації “ДНР” та в окупованому Луганську, у березні 2016 року - на озброєнні "10-ї артилерійської бригади ЛНР", у жовтні 2016 року - на озброєнні бандформування "ДРГ Патріот" (колишня ДРГ "Русич"), яке комплектується російськими найманцями та кадровими російськими військовослужбовцями, а також в окупованій Оленівці.

Як зазначається, ПСНР-8 "Кредо-М1" розроблялася в НДІ "Стріла" в російському місті Тула протягом 1995-2001 років, була прийнята на озброєння ЗС Росії в 2002 року, до України ніколи не поставлялася, тому бути трофеєм бойовиків не може.

Станція забезпечує автоматичне виявлення і визначення координат рухомих наземних, повітряних і надводних цілей і коригування вогню артилерії. Вимагає 2-3 осіб обслуги і забезпечує дальність зони огляду від 200 м до 32 км. Може виявляти цілі на відстані: людина - 7-8 км; танк - до 16 км; вантажний автомобіль - до 32 км; розрив артилерійського снаряда - до 5 км. Час роботи від акумуляторної батареї - до 24 годин, вага - 51 кг.

станція кредо-м1_1
InformNapalm

Нагадаємо, 27 квітня на непідконтрольних Україні територіях Луганщини Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ виявила понад 50 танків, а також важку броньовану техніку, "Гради" та інше зенітно-ракетне озброєння за межами виділених місць зберігання зброї.

Залиште свій коментар

Вибір редакції