Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Між Авдіївкою та Ясинуватою щоранку встановлюють перемир’я задля водопостачання

Аби фільтрувальна станція працювала зацікавлені усі.

Не тільки заради хліба, а ще заради води. Між Авдіївкою та Ясинуватою щоранку встановлюють перемир’я, аби дати змогу працювати Донецькій фільтрувальній станції. Цей об'єкт розташований просто на лінії розмежування. І чи буде вода в 40 населених пунктах залежить саме від нього, йдеться в ТСН.12.00.

До сірої зони з’їжджаються наглядовці – тут і міжнародні спостерігачі, і спільний центр контролю та координації, і машина військового шпиталю. Та найбільше роботи у рятувальників.

З усіх боків вивіски попереджають, що навіть сходити з дороги небезпечно.  Ці сапери не військові, щоранку 5 хлопців-надзвичайників перевіряють шляхи підвозу робочих до Донецької фільтрувальної станції.

«Ця територія в небезпечній зоні, тому треба перевіряти кожен день дорогу» - кажуть рятувальники.

ВідеоСапери щодня розміновують Донецьку фільтрувальну станцію для налагодження водопостачання

Між Авдіївкою та Ясинуватою щоранку встановлюють перемир’я, аби дати змогу працювати Донецькій фільтрувальній станцій. Цей об'єкт розташований просто на лінії розмежування. І чи буде вода в 40 населених пунктах залежить саме від нього.

Сапери щодня розміновують Донецьку фільтрувальну станцію для налагодження водопостачання

Аби фільтрувальна станція працювала зацікавлені усі.

«На станції знаходиться небезпечний реагент - це газоподібний хлор, якщо буде форс-мажорна ситуація, то цей витік хлору може призвести до поганих наслідків», - кажуть робочі станції.

Від цього хиткого миру залежать чотири десятки населених пунктів. Якщо станція знову припинить свою роботу, то запасів води вистачить хіба на 4 доби.

Залиште свій коментар

Вибір редакції