Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мобільний оператор бойовиків "ДНР" встановив систему прийому дзвінків з Росії

Абоненти зможуть приймати тільки дзвінки у відповідь з РФ.

Користувачі оператора зв'язку "Фенікс", який діє на окупованій території Донеччини, зможуть приймати вхідні дзвінки з Росії з 15 січня. Про це йдеться в повідомленні на сайті так званого "міністерства зв'язку "ДНР". До цього можна було тільки телефонувати в Росію за ціною 5 руб. за хвилину, повідомляє російське видання "Ведомости".

Абоненти зможуть приймати тільки дзвінки у відповідь з Росії. Для російських абонентів це буде дзвінок на російський номер. У Росії прийом дзвінків здійснює транзитний оператор і ще кілька операторів, які співпрацюють з "Феніксом". Назви компаній не розголошуються.

У "Вимпелкому" і "Мегафону" немає договору про інтерконнект з "Феніксом", заявили представники російських операторів. Представники МТС і "Ростелекома" також заявили, що їхні компанії не працюють з оператором "ДНР". Представник "Т2 РТК холдингу" не відповів на запит видання.

Як відомо, "підприємство" "Республіканський оператор зв'язку" (працює під брендом "Фенікс"), використовує вкрадене бойовиками обладнання "Київстару".

Стартові пакети "Фенікса" продаються за паспортом та ідентифікаційним кодом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції