Моторошний гуркіт "Градів". У Мережі оприлюднюють відео обстрілів Авдіївки з окупованого Донецька

Дата публікації
Перегляди
12к
Моторошний гуркіт "Градів". У Мережі оприлюднюють відео обстрілів Авдіївки з окупованого Донецька

Reuters

За 30 січня терористи здійснили 800 обстрілів.

Жителі Донецька зафіксували на відео масований обстріл бойовиків Авдіївки. Свої матеріали вони публікують в соцмережах.

За даними військових, впродовж 29 січня терористичні угрупування здійснили 400 обстрілів по місту, а 30 січня — 800.

 

Наразі терористи продовжують обстріли і не підтримують введення хоча б тимчасового режиму тиші. Командування сил антитерористичної операції запропонувало протилежній стороні дотримуватися режиму тиші 31 січня, аби дати можливість окупантам евакуювати тіла своїх загиблих. Про це заздалегідь поінформовали російську сторону СЦКК. Однак, протилежна сторона проігнорувала пропозицію.

Сьогодні, 31 січня, бойовики продовжили штурм позицій сил АТО біля Авдіївки. Однак наступ було відбито, також у 72-й бригаді повідомили про ліквідацію терориста на прізвисько "Консул".

За 29 і 30 січня внаслідок ескалації конфлікту на Донбасі загинули восьмеро українських військових. З них семеро - в боях біля Авдіївки. Ще 26 отримали поранення. 

30 січня бойовики перебили останню лінію постачання, яка живила енергією Авдіївський коксохімічний завод. Завдяки підприємству місто отримувало тепло, воду і електрику. У місті було оголошено надзвичайний стан. ДСНС терміново перекинула до Авдіївки додаткові технічні засоби: потужні генератори, теплові гармати, великі намети, буржуйки, кухні, воду, продукти харчування.

На Донеччині розгортають місця прийому тисяч жителів Авдіївки. Роботу 14 дошкільних та загальноосвітніх закладів було тимчасово призупинено