"Можна змінювати назви хоч щодня, але оточення Путіна заганяє його в кут": Денисенко про "важливі заяви" диктатора

"Можна змінювати назви хоч щодня, але оточення Путіна заганяє його в кут": Денисенко про "важливі заяви" диктатора

Фото: УНІАН

Сьогодні у пропагандистських ЗМІ РФ з’явилася інформація про те, що Путін планує звернутися до росіян з важливою заявою, яка стосується статусу так званої "спецоперації".

Україні глобально однаково, чи оголосить президент Росії Володимир Путін війну, чи воєнну антитерористичну операцію - назви він може змінювати хоч щодня, адже це вже абсолютно нічого не змінить.

Про це у Facebook написав радник міністра внутрішніх справ і виконавчий директор Інституту майбутнього Вадим Денисенко.

"Сьогодні Путін мав виступити і потім скасував своє звернення до росіян про війну. Для нас, насправді, глобально все одно: він оголосить війну чи воєнну антитерористичну операцію. Ми маємо просто розуміти: в РФ йде тренд по заганянню Путіна в кут. Заганяє його його ж найближче оточення, яке використовує воєнкорів і пропагандистів у своїх цілях (вони й самі раді бути використаними). І тут ми підходимо до точки біфуркації: або вони (ці заганяльники) приймають рішення запустити ядерну зброю і еліти створюють Іран-2, або ці ж еліти підводять ситуацію до найгарячішої точки і не дають Путіну це зробити внаслідок якогось палацового перевороту, і починають якісь переговори з Заходом", - зазначив Денисенко.

Радник міністра внутрішніх справ наголосив, що другий варіант, тобто переговори Росії, має більше шансів на втілення в життя.

Він також зазначив, що нагнітання ядерної загрози буде дуже складним випробуванням для психологічного стану мільйонів, і закликав не вірити всім чуткам.

Нагадаємо, у Путіна заявили, що збираються окупувати більше територій України. Речник Путіна Пєсков вигадав нову маячню про "повернення до Росії" всіх територій Запорізької, Херсонської, Луганської та Донецької областей.

Читайте також:

ЗСУ повернули з-під окупації вже понад півтори тисячі сіл і міст

ЗСУ повернули з-під окупації вже понад півтори тисячі сіл і міст

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація