Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Можуть підповзати ще ближче": на Луганщині в останні дні активізувалися бойовики

Військові стоять напоготові та відбивають усі атаки, а самі ж мріють про наступ.

На Луганщині триває напруга на передовій. Військові закинули колишній відпочинок і пильнують, бо ворог може вдарити будь-якої миті, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Навіть мальовниче озеро нині не здатне спокусити “Карася” потенційними можливостями. "Коли є можливість, трошки рибалимо. Є рибка", - каже військовослужбовець ЗСУ. І рибних днів, і годин естетичної насолоди осінніми краєвидами вже третю добу не існує в їх щоденному розкладі. "Стріляють, не дають спокою", - пояснює “Карась”.

ВідеоОкупанти обстріляли приморську ділянку фронту та укріплення ЗСУ на Луганщині

Три поранених українських бійця. Два десятки обстрілів за добу. Під вогонь бойовиків потрапили наші укріплення від Попасної, що на Луганщині, й до Широкиного на Приазов'ї. 

Окупанти обстріляли приморську ділянку фронту та укріплення ЗСУ на Луганщині

Бійці зізнаються, що вимушені були забути і про вільний режим пересування між позиціями. "Ми взагали йдемо й пригинаємось, бо то ж усе прострілюється", - кажуть військові. У бік сусідів надвечір неділі взагалі полетіли міни. "По нашому сусідньому підрозділу вівся мінометний обстріл 82-ми мінами. Це з вечора починалося і тривало так кожні півгодини", - розповів боєць із позивним “Дімас”.

Після доволі тривалого відносного затишшя на цій ділянці передової чужинці третю добу поспіль стріляють у бік Попасної та Новоолександрівки, причому з дуже близької відстані. "Вони за хатами. Розділене село, і за хатами з балки їхня позиція", - пояснюють солдати. Трапляється, що з іншого боку села у вільну од окупантів частину Новоолександрівки примудряються повзати. "Та вони не замовкають! Потім можуть підповзати ще ближче й ближче, а коли даєш відповідь, то вони заспокоюються й тримаються подалі. Ну, треба дистанцію тримати, щоб вони ближче не підходили", - каже військовослужбовець “Кузня”.

Осіннє загострення хворобливої сверблячки – так жартома кажуть військові про спалах вогневої активності бойовиків. Програму комплексного лікування вірусу “руського міра” на передовій уже розробили і запевняють, що готові розпочинати "терапію" будь-якої миті. "Треба забрати. До кордону дійти туди їх викинути – і все. Коротко і ясно", - каже “Карась”.

Кореспондент ТСН Олександр Моторний

Залиште свій коментар

Вибір редакції