Муженко назвав ситуацію в зоні АТО напруженою, але контрольованою

Дата публікації
Муженко назвав ситуацію в зоні АТО напруженою, але контрольованою

Муженко розповів про ситуацію в зоні АТО. / Reuters

За словами Муженка, особливо інтенсивні бойові дії ведуться на сході й півдні міста Дебальцеве.

Обстановка в зоні АТО напружена, але повністю контрольована українськими військовими. Про це заявляє начальник Генштабу Віктор Муженко.

За його словами, в результаті активізації бойовиків 15 січня та інтенсифікації обстрілу з їхнього боку з 2 січня Збройні сили України були змушені провести ряд операцій щодо стабілізації обстановки.

"В результаті цих операцій нам вдалося стабілізувати обстановку у Донецькому напрямку - Оленівці, Пісках, Авдіївці. Нам вдалося зайняти ряд вигідних позицій і на сьогодні повністю здійснювати контроль над територією, де розміщений Донецький аеропорт", - сказав він.

Начальник Генштабу також наголосив, що стабілізована ситуація на півночі Горлівки і зазначив, що взяті під контроль сил АТО підступи до Авдіївці.

Говорячи про Луганський напрям, Муженко зазначив, що особливо інтенсивні бойові дії ведуться на сході й півдні міста Дебальцеве.

"Є ряд загроз і ми проводимо заходи щодо їхнього попередження та ліквідації. НВФ продовжують інтенсивно обстрілювати всі позиції українських військ, особливо ті, які знаходяться на лінії розмежування з територією так званої "ЛНР", - підкреслив він.

Як повідомлялося раніше, на Луганщині силовики знищили кілька десятків бойовиків та підбили 10 ворожих танків. ОК "Північ" також  звітують про зниження інтенсивності обстрілів.

Муженко розповів про ситуацію в зоні АТО

Муженко розповів про ситуацію в зоні АТО
Наступна публікація