Генштаб дозволив командирам в зоні АТО давати оперативну відсіч

Дата публікації
Генштаб дозволив командирам в зоні АТО давати оперативну відсіч

УНІАН

Муженко назвав обстріли бойовиків хаотичними.

Українські військові мають дозвіл адекватно реагувати на провокації противника в той час, як ситуація в зоні АТО загострилася.    

Про це заявив начальник Генерального штабу, головнокомандувач Збройних сил України Віктор Муженко, передає Інтерфакс-Україна.

"Від позавчорашнього дня ми спостерігаємо збільшення кількості мінометних обстрілів, обстрілів з гармат, також застосування танків. Зокрема, останні застосовувалися противником вчора по населеному пункту Авдіївка. Підрозділи, які виконують завдання в зоні АТО, мають право адекватно реагувати на всі ті порушення, які мають місце в зоні проведення операції. Серед повноважень командирів — ухвалювати рішення у відповідь на ті чи інші дії противника", — сказав Муженко в ході зустрічі з військовими аташе іноземних держав в п'ятницю, 17 лютого, в Києві.

Він також наголосив: "Вогонь у відповідь з нашого боку в кілька разів менше, ніж з боку противника. В основному дії противника носять неорганізований характер".

Муженко, крім того, повідомив, що за минулу добу в результаті обстрілів, в тому числі і танкових, в районі Авдіївки загинули троє українських військовослужбовців, 10 отримали поранення. Загинув і один мирний житель, двоє отримали поранення.

Водночас у Донецькій області всі підрозділи поліції підняли за тривогою для посилення контролю на в'їздах та виїздах з регіону. Підрозділи підняли о 5-ій ранку, окрім посиленням контролю на в'їздах і виїздах також обіцяють максимальний захист мирних жителів Донеччини.

Нагадаємо, напередодні бойовики нещадно обстріляли Авдіївку, внаслідок чого загинув мирний житель. Українська прокуратура кваліфікує ці дії як теракт.

Авдіївка оговтується після потужного обстрілу

Авдіївка оговтується після потужного обстрілу

Наступна публікація