Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На час ремонту зруйнованого мосту у Станиці Луганській побудують "обхідну" переправу

Завдяки цьому не зупиниться робота пункту пропуску.

Під час ремонту мосту в Станиці Луганській побудують тимчасовий обхідний міст.

Про це повідомив голова Луганської обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Віталій Комарницький на пресконференції.

За словами керівника Луганщини, додатковий "обхідний міст" потрібний, щоб не зупиняти роботу пункту пропуску "Станиця Луганська" на час ремонту зруйнованого.

Приблизно упродовж 2,5 місяців буде завершено першу із двох черг. Перша черга - будівництво смуги завширшки у 2,5 метра з можливістю проїзду там "швидкої допомоги". Що заплановано у другій, очільник Луганської області не розповів.

Комарницький повідомив, що поки немає проєкту ремонту мосту через Сіверський Донець, проте роботи щодо розробки тривають. Проєкт розробляє один зі столичних науково-дослідних інститутів.

Нагадаємо, розведення сил у Станиці Луганській відбулося 26 червня. 8 липня президент Володимир Зеленський сказав, що будівництво моста розпочнеться через вісім днів та завершиться через місяць. Але цим планам заважали бойовики. 

ВідеоБойовики не дають українським надзвичайникам розмінувати територію у Станиці Луганській   

Вони нікуди не пішли, просто перевдягнули форму й начепили пов'язки спостережних місій. Бойовики зі своїм блокпостом досі стоять за мостом у Станиці Луганській. Попри усі домовленості, ні поста, ні чужинців тут не мало б бути. Більше того, російські МНСники валять дерева. Вдають, що чистять територію, однак до розмінування наших саперів не підпускають.  

Бойовики не дають українським надзвичайникам розмінувати територію у Станиці Луганській   

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції